OKTOBERFEST Vukajlija 2018™ - objavljena konačna rang lista festivala, pobednik u generalnom plasmanu MOSAURUS!

  1. Колега, каже се: рани куче да те БОЉЕ уједе.

  2. džonimire jebao si ježa samo ću ti to reći

  3. A lepo sam se zahvalio, što si picajzla sad? :(

  4. Fora sa nepostojanjem prijava jeste u tome što, ukoliko želite da konkurišete za generalni plasman i glavnu nagradu

    -paket kvlt piva iz Nemačke i 2xkarte za izlazak u Pozorište u Beogradu, sponsored by Prof-

    morate napisati SVE ČETIRI DEFINICIJE u mesecu, dakle po jednu u svakom nedeljnom kolu, pa i ukoliko zakasnite za neko kolo, slanjem odgovarajuće definicije moderatoru na PVT opet ćete biti u konkurenciji za glavnu nagradu, doduše ne i za onu koja se tiče tog kola koje ste propustili (odabrana).

    Mali podsetnik na pravila konkursa, čisto da umirim Dzonija ako voli pivo:)

  5. Ајде лаку ноћ, ујутро ће сви да кукате да вас боли глава.

  6. a zahvalio si se? nisam video ovo prolupao me je odma ošinulo onda ok ništa zabroavi ježa

  7. a ne mogu brzo kucam dok se setim kako se sve kaže, laku noć frajkore,

  8. Probaću da izbunarim nešto sutra ako ništa drugo poslaće mi Đoto to pivo pošto on ne pije. Moj glas za Đota, inače.

  9. profe ako spemujemo temu ili šta već pobriši sve ovo ili kako ide kad se izdrogiraš pošto sam pročitao da to planiraš drogošu jedan

  10. Ajde idem i ja. Nitkov, nemoj me tući pls mali sam. :(

  11. "Nije vama lako"

    -Žajk

  12. ne brini stekao si druga ja sam miroljubiv čovek

  13. Ne bi mi bilo ugodno da i ja delujem posle tako. :(

    А-гро-хо-хо-хо, која културишка! Кад се буде правила нека антологија, сетити се овога обавезно.

    А сад стварно лаку ноћ, ођава (па нека постављају колко оће).

  14. Uh, sad mi je lakše. Hvala ti što si mi odgovorio pa da mogu mirno da pavkim. Mah mah svima. :)

  15. Meni je zasmetalo masovno pravljenje glagola od vlastitih imena. Bilo je ok prva 3-4, ali posle je postalo šablonski... Isti slučaj sa već pomenutim engleskim glagolima...

    Moji favoriti Vulkanizovanje i Je-suis-čarlisati... I IOP-ovanje, ali je ono van konkurencije.

    Od imenskih glagola jedino mi je kul "jalabratiti".

  16. Ok bilo definicija, ništa mi nije mnogo zastevčosmetalo.
    Vulkanizacija, vulinovanje, stevčiti

  17. Crevciti, ujesti, svintati
    Ovo sa imenima mene nije radilo

  18. Jos dva kola ce biti, a? naci ovo sto sam propustio ispisem i posaljem linkove profu u pvt? a jel mogu bez toga (ako mi bude mrsko) da se prikljucim u trecem i cetvrtom kolu cisto ono rekreativno? mislim, ne ide vam na stetu, ja se time odricem piva, a ne vi.

  19. Cepaj kako hoces, uraczaganje, meni egal :)

  20. Sledeće kolo (treće) u sredu 17.10 ;)

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.