Prijava

Ono shto yeah nekada bila Zorannah, sada yeah velichanstvena diva, Kija. S obzirom na to da yeah njena knjiga najpopularnija na sajmu, recite nam svoyeah misljenje.

Pa realno treba da objavi knjigu o tome kako su planski ona i njen muz postali poznate licnosti i zgrnuli masnu lovu na izreziran scenario

Svi muskarci u zivotu zasluzuju jedno Kristinu Kiju Kockar.
Amen.

Bilo je previse i to sto je Knjiggah bila najprodavanija onda, samo su nam jos falile rijaliti droljetine da pisu knjige, drzavo na kurac te nabijem

Svako ima pravo da napise knjigu Mujo, ne znam sta je problem?

Ti bi da odredjujes ko sta moze a sta ne? Fasisto

Nisam mislio da drzava treba zabraniti kurvama da pisu knjige, nego da je narod stoka kad je uopste takva osoba "poznata" a pogotovo sto trazi da kupi njenu knjigu i sto je masovno podrzavaju

Svako moze da pise sta hoce. Ako moze da se proda i izdace je neko.
Ovo ocito moze da se proda.
A Zorannah je pet klasa iznad.
I iznas ove i iznad ljudi kao sto je Mali Mujo.

Sve sto Mujo napise je presirotinjska spika, Mujo zasto si mentalna sirotinja decxko?!

па добро има и предовољно глупих људи тј клинкица чопоративних које ће купити смеће од књиге

U zivotu nisam vidio ovoliko butthurt osobu poput ove Soje, jos od one diskusije na temi za Davida cim me vidi pokusava da me isproziva (kljucna rijec je pokusava), postaje mi ozbiljno fascinantna

Mujo zasto si mentalna sirotinja decxko?!

Ybg, mozhe mi se

Ono Zoranino je bio planer neki fensi, cak nije bilo ni knjiga.
Ja ne znam sta seru vise o tome, stara vest. Ju blogerka napravila planer mos mislit strahote.

A Mujo zasto je Kija kurva, je li sirotane decxko? Realno ful je I ful riba I skroz je normalna, dobro ok kontam nije mozda raspala dembela koja bi tebi podarila cke na zadnjem sedistu jugica ali opet, ne blamiraj se brt

Kiju vole zene mahom sredovecne. Ne zanosi se da Kiju gotive klinke. To je taj mentalitet. Borba dobra I zla za sirotinju. Zlobna ljubavnica vs. pametna dobra zena koju muz vara sa gorom. A muz x noge I sise vece od njenih.
Ali kad te muz vara kao konja ceo zivot, pa kad dobijes preko usta jer si mu prigovorila onda ti stvarno jedna Kija Kockar jeste idol, jer realno bednija si od toga daleko.
I kad nisi videla dalje od Topole, a zivis u Krcevcu, Kija stjuardesa to dodje uspesna poslovna zena sa mudima.
Nije Kija kriva sto smo mi govna.

cim sam video temu znao sam koja ce diskusija da se pokrene, samo sam brojao postove do pocetka debate

puna 4, dobri ste

tacnije tri, ako ne racunamo triger

Nije Kija kriva sto smo mi govna.

Da se nadovezem, Kija je Kija zato sto smo mi govna.