Prijava

Много касните, има већ и пдф, додуше на ограничено време: https://www.mediafire.com/file/vclo3hv4arab59c/Kristina_Kija_Kockar_-_Moj_Potpis.pdf/file

Kia je idealna zena onaj njen bivsi je bivol glupavi end of stori. A kia sa ovom harizmom i seksipilom moze da peva igra plese pise knjige i vodi resor ministarstva ako oce pusite ga hejteri

No me interesa polusvijet, ljudski talog i fukare. Nego bolje da okupirate sivu smjesu u lobanjama nekim drugim stvarima a ova tema da se izbriše jer zaista nema potrebe da ta ona ili neko njoj sličan kaže u medijima 'Čak se i na Vuci priča o mom ostvarenju!'

PS

Prije nego što nešto ishitreno uradite poput otvaranje ovakve teme, uzmite ubijte par miliona sopstvene đece i nadajmo se da će vas 'inspiracija' proći.

Zbog mnogobrojnih veoma neobičnih životnih sudbina sa kojima se
susrećem u svojoj dugogodišnjoj advokatskoj karijeri, skoro poput nekog
predskazanja, dobro se sećam da sam iste te večeri u jednom trenutku
rekao, najpre Slobodanu, potom odmah i Kiji: U ovom periodu koji dolazi,
veomo je realno da ćete upoznoti deo sebe za koji verovatno niste ni slutili
da postoji u vama.

Da ima samo 2 evra (a ima) po prodatoj knjizi, prodace ih 100k u roku od mesec dana svojim debilnim pratiocima, sto je prema mojoj racunici 200k evra.

Posto vec ima kola stan garderobu, mogu reci da ce to znaciti 200 meseci pristojnog zivota po 1000 evra mesecno, sto je 16 i po godina. A knjigu je izcvakala za par dana. Mislim da je apsolutno pametan potez to sto je napravila, i ja bih isto.

Da ima samo 2 evra (a ima) po prodatoj knjizi, prodace ih 100k u roku od mesec dana svojim debilnim pratiocima, sto je prema mojoj racunici 200k evra.

Posto vec ima kola stan garderobu, mogu reci da ce to znaciti 200 meseci pristojnog zivota po 1000 evra mesecno, sto je 16 i po godina. A knjigu je izcvakala za par dana. Mislim da je apsolutno pametan potez to sto je napravila, i ja bih isto.

100k za mesec dana u srbiji ne moze da proda fjodor dostojevski, pa taman i da ga zeljko mitrovic non stop reklamira na pinku

ali svakako dobar biznis plan

Msm da imaju e po knjizi oni.
Imace nekoliko tiraza po pet hiljada vrv.
U svakom slucaju uzece fine pare ni za sta.
Tako da je to super odradjeno u svakom slucaju.

Dostojevski ne moze ali kija moze

Bar rece ona voditeljka da dobijaju 1 e.

Vise ce zaraditi od bilo kog pravog pisca.
Malo koji dobitnik Ninove nagrade rasproda dva tiraza.

Pa vise ce prodati jer ovo nije prava knjiga lol

Jebe mi se za knjigu, ali naslovna slika je kao da je knjiga o Ausvicu, a ne o prevari jebenoj...zasto lici na jebeno malo crnce zenskog roda kad je sasvim pristojna picka...

Cuj pristojna, vrh je picka realno

Realno ful je I ful riba I skroz je normalna, dobro ok kontam nije mozda raspala dembela koja bi tebi podarila cke na zadnjem sedistu jugica ali opet, ne blamiraj se brt

Riba je prosjek u najboljem slučaju, a da je normalna ne bi bila u rijalitiju. A ne znam što me ti hejtuješ odjednom kad sam samo napisao da sam protiv ove pojave, što je stav koji većina ovde očigledno zastupa. Ili je jednostavno postalo trend hejtovati mene ovde?

Inače slažem se sa Sevastokratorom da je Kija Kija jer je narod stoka.

I neće niko pisati da se i na Vukajliji priča o Kiji jer Vukajlija ne utiče ni našta, pitanje da li ljudi znaju i da postoji i dalje koliko je propala

Riba je prosjek u najboljem slučaju

Koliko si riba sa fizičkim izgledom u rangu kije kockar ostavio na seenu?

Ko te hejtuje druze samo kazem da je kia brutalna picka i to je otprilike to dao bih joj da me tetovira a ne knjigu da pise

Inače ne ostavljam ljude na seenu, al bukvalno riba u njenom rangu vidiš na desetine svaki dan kad odeš do radnje, samo što nose brus i ne pišu knjige

Ko te hejtuje druze samo kazem da je kia brutalna picka i to je otprilike to dao bih joj da me tetovira a ne knjigu da pise

Jel gamby tvoj dupli ili...? Nisam upućen, al odgovarao sam njemu za onaj kom