Prijava

Brate, da je prepicka nije...riba koja ima metar ipo ne moze da bude prepicka..Ok, ima velike sise, kurvinsku facu, harizmu, sve stoji..Jebana bi bila, sve kul..Ali brate mili, bukvalno imam picku koja radi na sluzbi na faxu, pritom ima troje dece i izgleda brutalnije od nje...Samo jbg, nije je prevario muz

Ovo što Plankton reče, minus harizma, kontam da su ukusi različiti ali neki baš se ponašaju ko da je boginja (ne aludiram na ps-a ili bilo koga ovde već govorim uopšteno)

A jebiga to je subjektivno. Meni ce pre biti prepicka od metar ipo nego od dva deset fazon

U slucaju da si 1.75 razumem te, ali brate na moju visinu sve ispod 170 deluje poprilicno neprijatno kad se pogleda sa strane..

Nikad to neće biti ranga kultnih "Tajni srpskog džet seta", "Grabljivice" i ona treća o Kumu i Bagziju (navodno).. to su bili vrhunci treša, novinari u ulozi književnika.. kupiš tu jednu knjigu i album najvećih Grand hitova i ti si preobraćen u normalnog čoveka

Odlična tema jebem te državo kad su južnokorejski automobili jebeni krenuli knjige da pišu

Inače Tajne srpskog džet seta.. najjača knjiga ikad, dva dela sam pročitao.. tu ima svačega.. od polomljene flaše u pički neke pevačice do pozivanja gej eskorta na gajbu od strane nekog dirigenta koji je posle kad se pročulo, od sramote pobegao u Nemačku.. žena mu je poznata operska pevačica, inače, ali i elitna prostitutka.. ma svašta, pročitajte sami

Odlična tema jebem te državo kad su južnokorejski automobili jebeni krenuli knjige da pišu

a ljudi se sprdali kad se pocelo govoriti o vjestackoj inteligenciji.

nabijem vas sve na kurac a malog muju pogotovo

I eto. Nismo ni mi svi ovde mnogo bolji od seljachina sa sajmoa. OtVOrio sam ovu temu da bih video koliko ce interesovanje da izazove. Mogu vam reci da shiyeah onu temou shta danas chitate. Toliko od VOla. VOli vas VO.

https://vukajlija.com/forum/teme/73738-knjiga-kristine-kije-kockar?strana=1#post_3929009
hm, ja tek sad kapiram ovo kia luna sloba trisom u poslednjih par meseci kolko su aktuelni,
nema sta, ovu lajnu ću da izbacim kad se budem nameračio na neku hot sredovečnu damu željne nekog kurca

A ko je kija kockar uopšte? I je l joj je kockar prezime stvarno?

Ne znam kako nisam cuo za nju a visim na netu, al ako nije neka fuksa tipa soraja, vec stjuardesa, sta je problem da izda knjigu?

Dokle god to ne postane udžbenik, nije problem.

Не знам Тхилмо. Ја сам за њу чуо тек када су људи почели спамати по фејсу: "Аааа шта ће полусвет попут те Кије на сајму" и слично. Бла бла...

И шта пише у том њезином делу? Размишљам да и ја напишем књигу сад.

Кристина Коцкар је рођена 26. маја 1989. године у Зрењанину, где је одрасла. Похађала је Зрењанинску гимназију, након које је завршила Високу хотелијерску школу у Београду. Радила је као стјуардеса у Ер Пинку, Ер Србији и Етихад ервејзу. Постала је позната након што је ушла у ријалити програм Задруга, где ју је њен супруг, певач Слободан Радановић јавно варао са Луном Ђогани.2 Дана 20. јуна 2018. године победила је у ријалитију и освојила награду од 50.000 евра.1

Коцкарева је одлучила да почне да се бави музиком те је своју прву песму Не враћам се на старо урадила са Министаркама и објавила је 20. јула 2018.3 Своју следећу песму Поптис објавила је 6. септембра 2018.4

Књигу Мој потпис, у којој описује мучне сцене из детињства, свађе њених родитеља, насиље у породици, тајне у браку са Слобом Радановићем, као и болести за коју се нада да је на време открила, објавила је 22. октобра 2018. године.5 Крајем октобра 2018, Кристина постаје стручни члан жирија у петој сезони такмичења Пинкове звездице (All Stars) на којем ће учествовати неки од такмичара из предходне четири сезоне.

Pa jedan dosta prosečan život čoveka u Srbiji. Loše detinjstvo, rijaliti i onda sniniš pesmu.

Ako neko želi da kupi knjigu i čita ove baljezgarije, njegov problem.

Хахахах!!

Колико видим књига ништа посебно.

ipak nije asteroid ono sto ce donijeti kraj :D

Inače ne ostavljam ljude na seenu, al bukvalno riba u njenom rangu vidiš na desetine svaki dan kad odeš do radnje

Pa ne pričamo o Ceci ili nekoj IDJ udaraljki...vrh je mačkica, da iskače i iz frižidera i da je malo smorila jeste, ali to ne menja činjenicu da je savršen mali paketić.