Prijava

Plot twist dali su pare za knjigu

Kiju boli picka oce li je paliti ili brisati dupe s njom.

oce li je paliti ili brisati dupe s njom.

Svidja mi se kako je napisano kao da ne postoji treca opcija.

Ali da, i meni je to prvo palo na pamet cim sam vidio, vise su sebe zajebali nego nju ili bilo koga drugog

gotovo sam siguran da seselj izdaje veca sranja od nje.samo sto njemu niko ne sme da pali knjige jer bi neki radikalski fanatik dosao da ih jebe u bulju sve.

jer bi neki radikalski fanatik dosao da ih jebe u bulju sve

Zar ima jos takvih? Mislim da je Seki svima vec pokazao kolika je kurva, pogotovo ovih zadnjih par godina, i oni koji su se kleli u njega sad ga pljuju, a vidjelo se i na poslednjim izborima, dobio je nesto bijedno tipa 3-4% koliko se sjecam

(retoricko pitanje, znam da ima jos takvih slucajeva nazalost, iako izumiru)

ima ih.glupo im je da priznaju da su ispali glupi pa ga vole da im niko ne kaze jesam ti reko da je supak.

a kija treba da obilazi svarglijade i kupusijade i da tu valja knjigu.bukvalno bi bila najprodavanija knjiga ikada u zemlji.doduse,nemam predstavu koliki je rekord.da li bi imala duplo vise ili 50 puta vise.

kija treba da obilazi svarglijade i kupusijade i da tu valja knjigu.bukvalno bi bila najprodavanija knjiga ikada u zemlji.

Ali realno.

hahah a sta sad ne kontam kao da ne postoji gomila drugih govana pa ovo bas ode oci.....mogu da zamislim ove avangarde sto su kupili knjigu da je upale kao vidite kako mi citamo samo ozbiljnu literaturu i izrazavamo se komplikovano da niko ne moze da nas razume jer ionako pricamo gluposti pa da zamaskiramo to, a i nismo dovoljno inteligentni da kazemo nesto jednostavnim recnikom. hehehe bombas je sranje lik

Brate ja bih voleo da prodam milijardu primeraka knjige i da je milijardu ljudi zapali. Realno bi me bas boleo kurac

Nije se digla fama ni oko knjige marijane mateus koja ima 7 prezimena i osvedoceno je glupa ko kurac a gledaj oko kie pa idemo malena pokazi da si no1

Svidja mi se ovo paljenje knjige.. djubretu treba staviti do znanja da je djubre i ovakav čin je za svaku pohvalu.. nadam se samo da nisu kupili knjigu da bi je zapalili, jer je to onda fejl bombaš level

Dobra stvar je što uvek postoji izbor. Ako hoćeš da kupiš knjigu Kije Kockar ti je kupi, ako nećeš, kupi neku drugu, ako ti se gleda Zadruga ti gledaj, ako ti se ne gleda, nemoj.

Čitav sajam je u pitanju, znači ima dosta štandova, masa knjiga, šta koga briga da li je neko kupio knjigu Kije Kockar ili nije i šta ko čita. Ako će to da bude najčitanija knjiga na sajmu i ako će neko da pukne pare to da kupi, njegova stvar. Ako ti nećeš, nemoj. Kupi nešto drugo.

Šta je Kija kockar krute mazo?

Bukvalno ovo sto dzoni kaze. Lepse bi svima bilo kad bi imali bol u kurcu.

meni je stigla knjiga taze sa sajma i planiram večeras da upalim vatru u kaminu i uz neki dobar konjak i romea i džulijetu br. 5 počnem čitanje.

Bukvalno ovo sto dzoni kaze. Lepse bi svima bilo kad bi imali bol u kurcu.

Neka ljudi gledaju, čitaju i slušaju šta mi se gleda, čita i sluša. Hvala Bogu, izbor je ogroman i svako može da zadovolji svoje prohteve za muzikom, knjigama i filmovima, bez da se preterano cima oko toga.

nevezano za ovo blejimo drug i ja u centru u nekoj rupi de sviraju kao ''rok''...ustvari prljavo kazaliste i tako te stvari....i sad tu neki lik onako kao uziva vidis mu po faci kako je zadovoljan kao, bosangija jedan, tu je desetak godina i sad je on ono bas pravi novosadjancina kao zna sve ulice i mesta itd....i prilazi on drugaru i kao eeee konacno si poceo da slusas pravu muziku nisi vise ona seljanija seke cece.....a ovaj drug ono anti muzicar boli ga kurac sta svira moze i pumpanje moze i sinan moze i linb bizkit....i posle jedno dva sata mi u drugom lokalu de tresti jana i tako to i uliza ovaj lik onako dignute ruke sve u transu kao prilazi ribama hahah vise odjednom nije rokercina ona stara

Naravno da je retardirano pokušavati da nekome odrediš šta će da gleda ili sluša i da mu namećeš svoj ukus. Nek uživa svako u onome što mu čini uživanje, što kaže Džoni. Dokle god se drugi ne ugrožavaju, to je okej.

Ali kao što svako ima pravo da gleda i sluša šta oće, tako i svako ima pravo da da normativni sud o nečemu, da kaže dal je dobro il je sranje, zašto je dobro ako je dobro, zašto je sranje ako je sranje, itd. Ako kažem da je Zadruga sranje, time još ništa nisam rekao o ljudima koji to gledaju, pa čak ni da su učesnici Zadruge sranje. Međutim, primećujem trend da se svako ko daje normativne sudove o rijalitijima i knjigama autora poput Kije Kockar napušava kurcem za neki elitizam i proseravanje. Nije mi jasno zašto. Moramo da razdvojimo vređanje ljudi zbog njihovog ukusa od davanja normativnih sudova o nečemu što ljudi gledaju, slušaju, čitaju i sl.

Imao sam ja jednog ortaka koji je posle rok svirke uvek predlagao da odemo u kafanu na pevaljke.. išli smo na Čovek bez sluha i pošto smo se kvalitetno nalizali, rešimo da to veče prebacimo fokus sa riba na cirku i da to ostavimo za neko drugo veče.. odemo u neku doslovno straćaru, plafon u nekoj improvizanoj zatvorenoj bašti od dasaka metar i po visok, kad sediš glava ti se ne vidi od dima.. u svakom trenutku gori bar 50 cigara.. tu se izoveravamo kao da smo sedmicu na lotou zaboli.. malo smo odudarali stajlingom od ostatka kafanske postave ali fino su nas prihvatili.. to je toliko jašarska noć bila da posle kad smo sreli neke rokere na ulici, hteli smo da ih šutiramo.. ali nismo mogli da podignemo nogu koliko smo bili pijani

Buraz daj nemoj me zajebavati.. ovakve pojave su otvoreno degradirajuće po kulturu.. zašto nije prvo izdala knjigu, pa postala poznata? Zato što joj to djubre ni rodjeni otac ne bi kupio ondak.. jebote, funkcioniše li išta kako treba u ovoj zemlji..

kija, kusturica i neko tamo treci zaboravio sam ko najprodavanije knjige na sajmu. boli njih kurac što tuljani na vukajlija.com misle o njihovom stvaralaštvu.