Prijava

ceca otvorila mundijal pesmom grome moj

Pošto su samo dva stadiona prihvaćena od strane fife utakmica između paname I džibutija počinje u utorak, a susret mongolije i brazila pomera se za sledeću nedelju. Očekuje se da se prvenstvo već sledeće godine završi

Ovo je realno smešno, sad ako se ne smejete, verovatno me mrzite

Zato što si cigan a ne zato što nije smiješno.

Misliš da navijam za zvezdu ili kako?

Ne, ne nego onako baš rom. Kažeš mu nemam para a on i dalje zapinje neće da se otkači.

Htjedoh reć zato te mrzimo smrdiš i naporan si.

Čoveče pa ti mene vređaš

Može biti, ovdje se uglavnom nisam pravio nešto naročito fin.

Zašto pišeš ijekavicom brate, nekako je ružno za čitati.

Iz Crne Gore sam, nama je ekavica pederska.

U redu, želiš li da se izmirimo I nastavimo dalje kao da se ništa nije desilo, a ja obećavam da te neću prijaviti za uvredu i da neću tražiti da te banuju na tri dana jer si mi rekao da smrdim smaram, da sam cigan I tako..

Kako si to zamislio? Da se rukujemo malim prstima?

Može jedan manji poljubac u obraščić i ono mir mir mir niko nije kriv ava ava ava sudija je krava

Ja stvarno ne znam kako si ti zamislio da se izmirimo ako bi jos i da se ljubimo. Jedno obično vodi drugom i znam da je 2018 al i dalje svoj kurac guram isključivo u žene rodjene u ženskom tijelu i sa ženskim organima.

Ajde sto bi bilo gej,nego bi bila i pedofilija,jesi video sliku ovog Krajslera,zauvek ce izgledati ko dete.

Šta odgovarate ovom debilku krajsleru. Teraj ga u kurac.

Pazi ovog morona što nagovara masu da me ignorišu. Jesi ti dobar s glavom jebem ti porodicu?

Да ли свака тема мора да се усере на почетку

Ето јебига. Изгледа да мора.