Prijava

Slažem se, Reme, eno upozorio sam Bolju, ako se ne smiri zna se.

Autore koji glumiš Boba...zakasnio si 2 godine, smara ta fora više, drugarski ti kažem, baš si pao u očima :(

Ovaj sajt je tinder/reddit/urban-dictionary a dve od tri stvari odatle su odavno izumrle, iskreno, takođe jedan od razloga za slabu posećenost.

Inače, ako iko, dakle iko očekuje da sajt može da se vrati na "put stare slave" cenim ono 2011. godina ili kad god kad su se na forumu vodili mahom konstruktivni razgovori na dubokoumnim temama, kad je na četu 24h dnevno bilo uvek barem po 50 ljudi (ili koliko već) gde su se vodili pravi razgovori do kasno u noć, i da prosek ocena ne definiciji bude 1976+ i 697- onda je to zaista jedan veliki prelol.

Po meni problem su i spemeri, nebitno da l su novi ili stari članovi, ako previše spemuješ ili prosto jedeš govna, činiš ovde atmosferu veoma neprijatnom.

Spemeri nebitno na kom delu sajta, komentari na definicije, forum, čet...

Nebitan sam ja totalno i toga sam svestan, ali recimo mene, a cenim da nisam jedini će pre odbiti da dolazim ovde kad vidim da je 80% sajta prekriveno spemom, kad vidim da ljudi uvek pričaju o jednim te istim stvarima, nego što ću videti lika kome je svaki post preteći sa jebanjem svega što se mrda, ili jednog Vuzija, kojeg ovom prilikom pozdravljam o/ ili jedne spem teme na kojoj je poenta da se samo piše "da" i eventualno da se lepe printovi sa time šta je autor Fade, za kojeg takođe jedan pozdrav o/, napisao kad i kome. Jebiga to je jedna tema, ljude generalno možeš da izbegneš, osim kad spemuju jer su onda svuda jebeno.

Da, stvarno, ko je? Nije mu postupak baš časan, pa da sad moraš da mu pišeš samo inicijale.

Ja se borim tako što svako veče čitam na četu.
E ako to nije revolucija...ne znam šta je.

Oprošteno ti je.
Ko se izvini pola mu se prašta.

Pa da, bolje pola, truba je ako odmah raščistimo baš sve račune.

Тхе Проф
Slažem se, Reme, eno upozorio sam Bolju, ako se ne smiri zna se.
Autore koji glumiš Boba...zakasnio si 2 godine, smara ta fora više, drugarski ti kažem, baš si pao u očima :(

Čekaj, za const vređanje na četu opomena? Otprilike ono što je Mešja dobio za čitanje i ocenjivanje definicija?
Nemoj me zajebavati. Lik je jebeno totalno ugušio čet, preneprijatno je tamo od kad je tamo, a nikoga ne boli kurac da reaguje kada trideset puta u tri minuta kaže Soji da je kurva. Kad ona nije tu, nekog drugog će da smara i da spamuje i guši čet. Trajnuj ga i ne seri. Beskoristan je. Ne radi se samo o njemu, nego o tome što moderišete, tehnički vi kreirate atmosferu na sajtu, i onda se grozite ban dugmeta kada je očigledno neophodno. Lik je pet godina ovde, imao je već ogromnih prekršaja i očekuješ da će to što si ga opomenuo išta odraditi?
Lik je pre tri godine zaslužio trajni. Ti ga sada opominješ?

Tzi zaista mislis da je jos 2010 i da mozes da trolujes kako hoces?!

Reme, daj prntscreen vređanja, molim, nisam bio jebeno prisutan aman...

I kao što vidiš, ja pokušavam uvek prvo lepo da opomenem (jbg ružan glagol, priznajem) pa tek onda ban. U slučaju Mešje nije ni namera bila ban već nešto drugo, raspravili smo već...

Pitaj Partizanku, ne hvatam print skrinove. Bila je makar petnaest puta na četu tokom njegovog vređanja drugih.

Ja sam zadnji put bio prisutan kad su se kacili, i tad znam da je bila obrnuta situacija, Soja je njega napusavala a on je spustao kulturno i argumentovano. E sad za ranije ne znam

Svaki put kada je bila na cetu je konst pisao "Sojo kurvo" pre cetiri dana je pokusavao i mene da tera u picku materinu, al ga oduvah. Lik trazi da uđe sa tobom u vređanje jer je ljiga odvratna.

I kakve veze sa mnom ima to od pre 3 godine? Ja sam ga sad opomenuo i mislim time pokazao da mogu da budem fer, njegovo je da radi kako on misli da radi, jbg. Trenutna mod-ekipa reaguje na trenutne stvari i dosta ljudi je banovano, upozoreno, trajnovano...

I konacno - niko od modova ne bi smeo da banuje/trajnuje samo zato što je to neko tražio, ili ovako, ili preko PVTa. Voleo bih da kažem da postoji tačan sistem...ali recimo da posmatramo nekoliko profila i pratimo šta se dešava, mnogo banova je sprečeno drugarskom prepiskom preko PVTa, jer smi smo mi ovde drugari i ništa ovde, opet, nije stvarno :)

Pitaj Partizanku da li je vređao. Ja ti dajem napismene dokaze na forumu. Ne trazim da banujes na osnovu verovanja mojoj reci oko ceta, nego ti kazem da pitas drugog moderatora koji je vise puta bio prisutan dok je lik vredjao. Ne pravi se lud, jasno sam napisao.

Nemojte banovati Bolju. Soja ga je prva pocela napusavati kao sto je mene iznapusavala neku noc na chatu da dolazim iz mizoginisticke sredine i religije i nikome ne trazim da je banuje. Sve je to okej. Bolja kopira tudje psovke sa foruma, informisi se malo Reme.

reme oduvo bolju mogu da potvrdim to