Prijava

Ona je dodala da je Grupa građana "Pokret Levijatan živim za Srbiju" za 48 sati "prikupila toliko potpisa da je formalno ispunila uslov, ali da mi svi znamo da to nije tako" zbog čega je najavila da neće glasati za proglašenje ove izborne liste.

hahah

Haha, to je sestra vjerice radete, normalno je da je protiv, jer ce im uzeti deo glasaca levijatan.

Koliko god smesno zvucalo, radikali mogu sami da predju cenzus, narocito ovih 3% sto je sad.

Oni deluju kao neka vrsta privatne policije

Gde mi živimo, jebote

Pa dodju 5 celavih majmuna batinasa i nateraju nekog debilkoa kao ovog da se javno ponizi ovakvim iznudjenim izvinjenjem

Podržavam, mislim da je mnogo humanije pretući čoveka, nego životinju

To je kampanja "nad popom pop", mene bi bilo sramota da se iživljavam nad klincima, jer onda radim otprilike isto što je on uradio mačetu, ali nismo svi isti

Poenta je da postoje policija i pravosuđe da rešavaju takve stvari

Odoh kod brata Sevasta u Nemačku a ne da nemoćan gledam nepravdu i iživljavanje nad maloletnicima

Kad citam stratimira ukazuje mi se Karl Jung Kako drka kurac

Jedno leto drevni egipatski narod soraba ne ode u Grčku i već implodira

Kanem na najlon
youtube.com/watch?v=_qOPjlPqgls

Capt'n Implosion

Kad citam stratimira ukazuje mi se Karl Jung Kako drka kurac

Điđi Lolobriđida?

ovaj sto se izvinjava izgleda kao da je dusevno oboleo

Pa siroma', neće valjda da preslišavaju Kikija Golubovića

Sa jedne strane podržavam da se kazni debil koji se iživljava nad životinjama. Al zakonski, rebni ga kao da je povredio čoveka, da se opameti.

Ovo što levijatan radi mi je kontradiktorno, nasiljem odgovaraju na nasilje. Ponizi ga na finjaka, isprozivaj da se sakrije u mišiju rupu, i neka plati kaznu.

Ovo što rade je isto što je ovaj debilko uradio mačetu.

dobro u njihovu odbranu mace nije sutiralo nikoga

mace nije sutiralo nikoga

Ovo.

Mislim nadam se da se niko ne lozi na ono da ce rijeci ljubavi i mira promijeniti svijet i slicne gomile hipi govana, generalno govoreci. Nasilje je sasvim ispravan nacin da se odgovori na nasilje, zato se i policija i vojska naoruzavaju, logika 101.

Drugo je sto su ovi iz Levijatana picke pa diraju samo djecu i anonimuse, ne branim njih od bilo kakve kritike