Prijava

Takve grupe mogu da postoje samo u ovakvim državama poput naše, da neko uzima zakon u svoje ruke i maltretira neistomišljenike. Pre svega kada odete na njihov instagram 99% već imate jasnu sliku situacije, srednjovečne zene koje bale na Bihalijev istetovirani biceps, koji svojom snagom melje one koji maltretiraju životinje, i nalozeni klinci koji tripuju neki nacionalizam a ustvari je to onaj najodvratniji sovinizam, rasizam i nacizam. Ćelavi klinci bez mozga u glavi koji tripuju nesto, a Vučić im sve to dozvoljava jer neko mora i da batinja ljude koji su protiv vlasti zar ne? Takodje nije loše imati malo lažne, kontrolisane opozicije. Kako ode on, otići će i oni, vidim da je neko gore napisao kako njegovo vreme tek dolazi, e pa ja baš mislim da je prošlo, da ljudi sve više shvataju o čemu se radi i da počinje da gubi simpatije velikog broja ljudi. Naravno tu će uvek biti one ženetine koje će da opravdavaju sve samo ako neko stiti kučiće i mačiće, ali njih smo verujem svi odavno prestali da shvatamo ozbiljno. Verujem da ste svi gledali film ,,Šišanje'', e pa to vam je to.
I svako ko mi kaže da nisam u pravu za njih i da su oni dobri, obrazujte se politički needukovana bagro.

+ na sve ovo što kaže Kim-Džong Kartmen

https://fb.watch/5Evk85U0Mw/

Ko bre dere mačke da pravi ćebe ili prsluk? Još gore, ko to kupuje lol.

Koji su ti sto kupuju?

Zamisli naručić ćebe od kontejnerke.

Levijatan nekima poznat i kao Tidehunter

Najtvrđi članovi će osnovati svoju stranku - Desnijatan.

Skeč