Prijava

sto da ne jbt, neki trgovac je valjda.
cenim ako si dovoljno uporan i radis ko konj da ces da nabijes toliko na procenat. nije valjda nemoguce ako radis na proviziju?

Dobar je Thilmi posao jebi ti to, fine se pare mogu klepit kao komercijalista. Samo ga sprdaju jer sa kulenima nekim radi

Ne znam sto, ali mi ovo na kosovu mirise na situaciju gde se formira kosovska vojska, dodje do manjeg sranja, napetosti, vrlo verovatno uz zrtve, i dodje se do dogovora da se postavi etnicka granica da ne ispadne vece sranje. ono sto pricaju o razgranicenju.
mozda je i prvi pravi dogovor izmedju nas i albanaca (i jos ponekog), bar onih sto upravljaju, sve ovo sa taksama, vojskom itditd. jos samo nasi da pocnu da regrutuju i da salju vojsku i tako ta sranja.

nikad se necemo otarasiti vucica ako od kosova napravi spin da smo pobedili u tom ratu. ko ni oni dole tacija i haradinaja, posto ce i oni da pobede. mnogo mi se cini da im je svima u interesu da ispadne ovako i da se sad pravi pritisak na sve ostale da tako i bude.

nemam štampač za boje, zajebavam se. ali sam gledao kako radi, super stvar.

https://i.gyazo.com/1145e55aff14bcae2e49d770ad5ad955.png
fejsbuk me je restrictovao jer nije mogao da me banuje jer nisam napravio nikakav prestup ali im se ne svidja sto nisam ljubitelj migranata, jedino zbog toga mogu da kazem da su mogli da me restrictuju jer sam napisao nesto o tome da ne mogu da se asimiluju, pre toga sam postovao samo na grupama za teraristiku i za fakultet

kada ce prestati fejsbuk hegemonija

portugalci su zapravo Srbi i 26000 portugalaca se izjasnjavaju kao Srbi

Cuj Fejs te restriktovao do 5. novembra... Strasno. Meni Jutjub ukinuo kanal jer sam nekom siptaru u komentaru opsovao majku kada je srao protiv Srba, nazivao nas kerovima i prosipao suplju propagandu. Samo sam mu napisao "ma jebem ja tebi mater, kozojebac". Njemu komentar i dalje stoji iako sam ga prijavio sa novog naloga.

Ovi iz Jutjuba su govna svakako, bio je skandal prosle godine kad su onom nekom gejmeru ukinuli kanal jer je snimao klipove kako u igrici baca feministkinje aligatorima. Onda se on zalio javno i napisao nesto u fazonu "u cijeloj igrici ubijas muskarce i nikom nista, a ja sam ubio samo jednu zenu i odmah mi gase kanal" pa su mu poslije morali vratiti

ja sam proslu godinu proveo 6 meseci ukupno u banu

sve te socijalne mreze funkcionisu po principu, ako prijavi dovoljno njih, pogleda se komentar i ako i malo vredja nekog sve se banuje. ne razmisljaju mnogo, moras budes hladne glave ako hoces nesto tu da radis i ustvari te boli kurac ako obrisu.

jedino ako si dovoljno veliki pa mozes javno da se zalis i tako to.

u svim tim velikim firmama, sto su dosta pod lupom medija, nema zajebavanja.
bukvalno "nema zajebavanja", mora pazis da ne kazes neki vic ili bilo sta, cak i neozbiljno sto moze uvredi nekog ili neku grupu. daleko bilo kao zaposljen.

ma kapiram ja brate ali bas su se navrzli na mene nisu ni napisali razlog samu su otprilike yeahhhh...that's ..... problematic...

Kelte, Gugl je jebeno SJW gnezdo. Otvoreno rade na ruku ultraliberalnim idiotima iz americke Demokratske Stranke. Ako ne pises i ne razmisljas u skaldu sa tom politickom agendom nema te.

hqhqh najjace mi je bilo sto su uklonili emoji pistolja i zamenili ga pistoljem na vodu

Ono nešto sa avionima i ostavljanjem tragova na nebu.

Додик мијења крв на мјесечној бази

https://youtu.be/w7sYh3oi20c
Kačim samo zbog celta jer mu je dosadno pa ako oće nek se zabavi

vucic nije robot kojeg su isprogramirale usijane glave sa zapada pa ga poslale ovde da i dalje razjebe ovo malo drzave sto je ostalo??!?!

Opet seres desimire

Kačim samo zbog celta jer mu je dosadno pa ako oće nek se zabavi

reko danas odgledacu veceras da ucinim triforsu, al bas ne mogu... ono sto sam video ne znam ni sta dokazuje covek, da su sve religije bazirane na paganskim obicajima obozavanja sunca i prirode - sto jesu, tako da ne znam kako ovo spada pod teorije zavere.