Prijava

eeeee moji prvosrbi zadnje vreme doclo kad vam drugosrbi pricaju u kosovu

ајмо се наоружати па отићи да бранимо косово аххаха
па смирите се видите да имамо војне вежбе ових дана кад нападнемо шипце неће им бити добро коко смо утренирани

Oteraćete i ovo malo srba sa sajta

ja gledam što mi piše dolje izmeni temu kao da sam je ja otvorio kad ono je stvarno ja otvorio

Svaki balavac može da otvori temu samo meni neće ta opcija pih

ovoj se vidi da je reptilusa i bez tkzv baga sociva kamere

jebo te balavac u dupe

Nisam za ovo znao, jebeno jako izgleda na snimku. Žena inače radila neki film o trgovini decom, nešto

https://www.youtube.com/watch?v=tB-s7QJ23yA

Sad citam kae bila u komi umrla na snimku ovi pajseri: utovaraj to

Ajd to nego što je prvobitna izjava bila spalila kožu do neprepoznatljivosti, ne znamo ko je u kolima...Ona deluje praktično netaknuta tamo na snimku. Sve deluju nakaradno jako. Slično prošao onaj novinar zbog kog su morali da penzionišu generala pre desetak godina, to sve u prilog tvrdnji da mogu da se hakuju automobili (što su kasnije utvrdili da može).

cuj da se hakuje automobil, pa ovo je nemoguce lol

(mainstream ppl alert: pa zasto bi hakovali automobil kad moze na ulici sacmarom da te rokne ili baci sa prozora 25og sprata)

30k ljudi zarazeno hivcinom gresi se sta ces

Sad bi mogo neko ubaci algoritam de je veca steta od koristi, umrlo 3k prezivelo 27k, sta bi se desilo sa ovi 27 da nisu primili krv-svi bi bili mrtvi sig

Zakljucak studije:hiv infektivna krv povecava stepen prezivljavanja

hahahaha po toj logici i ide većina istraživanja

То је тај напредак човечанства

odnosno zaebo sam *veca korist od stete al ta poenta

sva narucena istrazivanja idu po toj logici, ako se ne podudaraju sa zeljama investitora ne objavljuje se, ili se fino steluje da dobijes sta oces i da bude legalno