Prijava

Ma nema veze, ljudi smo, ja sam se jednom usvinjio od vina koje su pravili monasi :)

ja nisam ni pročitala prvi post

@autorka kosmopolita
O/

Možda bi i pročitala da Zapata koristi više zapeta :=)

duvam vam ga majmuni

Pozdrav za brata Zapatu, nemoj biti tuyan druze bice bolje

Zaperu dragi, ja opominjem, a i ja sam te banovao ovoga puta jer si uleteo u dubok hejt prema nekolicini aktivnih autora. Nema to veze sa tvojim pisanjem nego kakvim-takvim kurčevim pravilima ovde, jebiga. A i sad si krenuo sličnim putem hejta, ae mojne te.

Nemogućnost menjanja postova je uvedena zbog tvog brisanja istih, osobnih, a kako si bio uporan u želji da ti se izbriše nalog...pretpostavljam iz samo tebi znanih razloga. Konstantno kukumavčenje za promenom nika, deaktivacijom naloga, banovanjem sebe i autora koji su te vređali je nešto čime si zaokupiran u poslednje vreme na vukajlija.com, ono, da l ti uopšte znaš šta želiš?

Ae budi gotivan lord pisanja, čemu ovo sve :)

Nemam vremena da citam sad al cim je to zapata pokrenuo, vrijedno je paznje. Upis

Ali Melkijades jebeni niko ne zna da postoji tipa i posle 2 godine e kao oću da mi se obriši definicije hahahah druže dobro je nije 2011 samo da nisi dosao bilo bi kao da su obrisane
I ako po mogućnosti može Surovi ili Džimi da obrišu jer Ziklon nije dostojan toga ahahha

Neću da mi se briše nalog nego defke, a da ostanem ovde da jedem govna. A može da ih obriše ko god nisam elitista :)

A ti profe moraš da povedeš malo račun. MENE banuješ na 7 dana, smejaće mi se neko.

zapata, poludio si, zato si banovan. neće ti niko brisati definicije ne ne

Morate bre vi modovi da shvatite da ja ne smem da se banujem i da sam iznad zakona ovde jer će onda da me teraju da brojim sedišta u bioskopu.

ti si mezimče, zato samo sedam dana :-*

ово је неки веб сајт, буквално форум заостао у дубинама интернета 10 година и ви пишете нешто овде нешто су вам урадили :D

Al prati ovo sad; zapatu prati 276 ljudi, zapata ne prati nikoga haha dzeka svi znaju, dzek ne zna nikog

дегени имате по 30+ година неко вам нешто урадио на интернету :DDDDDD