Prijava

Нисам баш упућен у расправу нит ме заболе, ал ме интересује онај други део поста.

Наиме, написао си да си због писања јебо добре пичке. Ја бих да научим да тако пишем, и после да научим да јебем. Јел то може да се научи? Ако може, колико кошта и колико ми је гарантовано јебања добрих пичака после?

Може и на пвт, да не смарамо овде тему, битна је.

Давид
дегени имате по 30+ година неко вам нешто урадио на интернету :DDDDDD

Не слажем се. Ја сам за то да се све истера на чистац, да не остане ништа што ће за десет година неког да изједа све више и више.

Тако се људи после пењу на врх зграде са снајперском пушком.

Ја контао сад изркати 4,9 центиметара тврде китице... јбг, није израсло, ш'а ћеш:)

Алекс Андрос
Нисам баш упућен у расправу нит ме заболе, ал ме интересује онај други део поста.

Наиме, написао си да си због писања јебо добре пичке. Ја бих да научим да тако пишем, и после да научим да јебем. Јел то може да се научи? Ако може, колико кошта и колико ми је гарантовано јебања добрих пичака после?

Може и на пвт, да не смарамо овде тему, битна је.

+1

@Aleks andros

Polizi mi kurac

Zapata planiram da napravim sajt humoristickog tipa, blog kao, gde bi se pisali smesni tekstovi. Procenat zarade bi isao piscima, pa da li si zainteresovan za biznis prilike? Ozbiljna kinta ce biti u pitanju, preko 30e mesecno kad se razradi sig

Oduvek si bio vojnik moćnijima ovde sa sajta, gambi. Beta vojnik.

kakve su ovo mađije, ko menja postove?

Nemoj Zap izgleda da Gamby oće da te zavrne za lovu

Запата
@Aleks andros

Polizi mi kurac

Ето, ја хтео да те платим па и ја да јебем добре пичке својим писањем, а ти мени овако. Нећеш тако никад да догураш до славе и пара које сањаш.

Али моја понуда и даље стоји, само ако си озбиљан и ако не лажеш да си јебо добре пичке на писање. Може и пвт, нећу ником да причам да си прихватио паре после оваквог почетног гађења статусом најамног радника, после толике славе и пара које си доживео.

Бохор
Nemoj Zap izgleda da Gamby oće da te zavrne za lovu

I meni miriše na prevaru, ali ne brinem se ja. Nije se rodio ko je Zapatu za kintu zajebo

ne znam šta se to toliko desilo pa da od jednog velikog gotivca postaneš klasični puta atencion, zapata.

Ne kvarite mi planove hteo sam da potrosim na drogu

Koga daniel ujede taj se i gambija boji

Zapata opet dobio a

E kakva tema stvarno do jaja, meni se nadiglo malopre dok sam setao kroz grad i primetio tako neku devojku u lepoj trenerci.

гамби јебе јако на овој теми, јебигаа

Ja sam u kasnim tridedetim i diže mi se ko blesav.