Prijava

Rijalitizacija ozbiljnih stvari nas vodi u obesmisljavanje borbe, promene.. svega

Jos je moj deda hajducina govorio, cesuci oziljak od nemackog metka. Nema veceg zla od esenesa. Pa u boj onda, braco

Vucicevica uvaljati u govna pa sutirati po Terazijama dok prenosi CNN

D.J.V. sprovodi medijski genocid

Sve to samo, jedino i iskljucivo zbog para. Uzas

Sve, sve je to, sve je to samo i jedino, jedino zbog, zbog para

Počelo moj kurac.
Ne daju šiposi više necarinjenu robu iz srbije, nema više lake kinte za ove naše parazite s kosova koji ionako decenijam ne plaćaju ni struju ni porez i registracija vozila im je smešna, ništa plus im je sve 2x jeftinije nego nam ovde.
Utopija malte ne

je li moguće ovo što priča stalker?!?

Bile su fotke, rosu zaplenila x kartona koka kole i fante. Na kosovu da piješ necarinjenu koka kolu dosta parazitiranja.

Ono mrzim kokakolu od uvek, ali mi nikad nisu bili jasni likovi koji piju fantu. Mutogen 1/1

Kola je toksična jedina od tih gaziranih jer je boje svinjskom gmo krvlju. Sve drugo je ok.

Alpina je zdrava jer se pravi od alpskih trava.

Bilo napeto danas, Vučić bio do granice jbt

Pa šta ako je bojana svinjskom krvlju, nismo božemeoprosti Jevreji

Boli nas kurac vozilo lazar evoluirao u lazanskog. Nemož dočekamo nato se povuče

Svi tu negde vlažimo da se šipusima najebemo svega al samo da ne moramo da se uprljamo.

Tako se brani ognjiste. Hrvati su vas isterali, Bosnjaci su vas isterali, Crnogorci su vas isterali, verovatno ste los narod..? Ovo napredni izlozili narod da protestuje, jer korona je vec potrosena tema, a treba necim drzati narod u strahu i paranoji da bi se njime manipulisalo, ipak idu izbori