Prijava

Mnogo kepuje ovaj musaši.

Ili njega kepuju, svejedno, kakve bre regrutacije lolol

Ne radi se tu o viteštvu debilčino nego kad ti neko napadne kuću braniš je. Da svi tako misle ne bi bilo izbeglica
Ne sad nek Nišlije krenu da se sele a Novosadjani nek idu dole da im brane kuce
Jebeni kosovari

Treba da uhvate da vas jebu u tim pantalonicama do čukljeva
Za koj kurac da bezi, da se ozeni u Nemackoj da proširi pičkaste gene pa da tamo beži od turaka u Belgiju haha

Mnogo, previse picaka medju muskarcima. Bukvalno bih dvaput razmislio da li da idem u rat. Nema ko da ti cuva ledja, sve pickice.

Kakvo čuvanje ledja bombas, ne bi te ni Ahilej sačuvao od drona, to pešadijsko ratovanje kako ga ljudi romantično zamišljaju nije aktuelno već 80 godina

Današnji pešadinac u prosečnom slučaju može da se nada da ga bomba pogodi izravno da se ne muči mnogo

Posli amerikanci da bacaju kemtrejlse na bor pa se potrovali kad dosli.

Sreća pa su Borani u fazonu oh, you think pojzen is your ally

Ako nas je ukrajina naucila necemu, to je da ti dronovi nisu sve i svja i da će iskusan pešadinac uvek da bude neprocenjiva roba.

Mora da se brani svoje jbg. E to što vecina nas ne poima kosovo kao svoje, tj, ne vidim kako bi mogli tu nesto da promenimo. Al druze, krenite na vranje, poginuo bih ako treba.

jebac je prva picketina najveca

Koji romantičarski pogled na rat. Ja i moj najbolji drug, držimo mrtvu stražu i sakrivamo cigar rukom da nas žar ne oda. Strah nas je, namirisaće neko dim, ali jebiga, možda nam je zadnja, nikad ne znaš...

Sada ti debeli amer iz svog podruma dronom raznese tri sela, ne stigneš ni reći "Za Kralja i otadžbinu"

Meni ratovali svi, od pradeda naovamo (možda i čukundede, ne znam). Pregazili Albaniju, probijali frontove, oslobadjali Beograde, odvodjeni u logore, ginuli, bivali proglašavani herojima, završavali na psihijatriji nakon okončanja rata. Zašto? Da bi im ćopavi koliko sutradan napravio državu sa dojučerašnjim neprijateljima, oduzeo 12 jutara zemlje, da bi posle opet izbio pokolj i da bismo se sveli na ovo danas. Rat? Ni slučajno. Prvog koji bi došao da mi donese pušku ili da me napadne puškom zadavio bih koliko na kapiji, golim rukama.

Inače na KiM može da bukne požar kadgod, bukvalno. Mi odavde nemamo takav osećaj naravno, jer smo retardirani od štampe, tv-a i interneta, pokrajina je postala prežvakana tema koja nas smara, imamo decu da hranimo, kredite da otplaćujemo, sportove da gledamo itd. Ali situacija je sledeća

- daleko više Srba živi na jugu nego na severu
- svi su naoružani do zuba
- svakome je neki deda - otac - stric - brat - komšija otet, ubijen, počupani mu organi...
- niko tamo odavno i ne pomišlja da ih Beograd štiti i da će se to rešavati mirnim putem. Ko je hteo da ode otišao je, ovi što su ostali, ostaće po svaku cenu. EU će gurati nezavisnost naravno i dalje.

Ili njega kepuju, svejedno, kakve bre regrutacije lolol

Zato sam pitao zna li neko nesto vise. Mozda samo nasi politicari kepuju ljude da posle budu spasioci

Мобилишу ваљда?

Ma zna vojvodjanin razliku izmedju regrutacije i mobilizacije, oni su i 99' postavljali lokatore.

Haha
Ravničari izdajnička govna

Bravo Mesni, sad ti u vezi gramatike verujem više nego Šmou

Pa ispravlja me uvek za te godine, i to je ok, al nikako da usvojim.