Prijava

Stvarno počelo majku im jebem

Mislim ne Šiptarima fala bogu nego Vučiću i Haradinaju i ovima što misle da nam nije jasno da su se sve već dogovorili pička im materina.

буквално сад је стварно већини јасно да је полу представа барем.

Vučko najavljuje ima 20 dana datum i broj uhapšenih ahhahah

nisu ovakve stvari namenjene ljudima koje on treba da uveri ili razuveri da je super lik.ovo je da oni koji glasaju za njega to cine vecno.bukvalno i posle smrti.drkaju na te njegove recenice tipa ako bude jos nasilja,jebacemo im kevu.ustvari,necemo nista.

"Ukoliko dođe do bilo kakvog ugrožavanja poretka i života ljudi na severu KiM naša vojska će zaštititi naš narod"

али најјача спика као да се то БУКВАЛНО није десило мало пре него што је то изјавио лол

ko vise obraca paznju na to sta govori ovaj ludak i izdajnik, sve je to dogovor sa siptarima, jadan onaj narod dole samo

једини икс фактор који огроман број људи не рачуна а за који мислим да је необично важан је тај што је александар вучић један човек који не може никако да поднесе да уђе у српску историју као човек који је издао. да ли је то или властољубље веће, видећемо.

I on i Dodik pate od toga što će biti marginalci kad siđu sa vlasti...Milošević i Radovan Karadžić su ljudi o kojima se priča i o kojima će se pričati....

Zato se i bojim da neće isprovocirati neke sukobe i povesti nas u neminovnu izgibiju

баш то брате. а вучић има можда и још већи его и стари је радикал и мнооого му је тешко да себе перцепира као неистакнутог великог србина, или не дај боже, издајника. или ће на луд начин убедити себе да је морало тако, да је тако боље или шта већ, или ће овако да одуговлачимо што и није тако лоше или неки пакао.

ja sam spreman našao sam šlem

Ja sam ubedjen da on ne sme nista potpisati konacno Ne zato sto nije izdajnik, vec zato sto je picketina par ekselans. To nije rekao samo jedan covek, vec mnogi. On trenutno ne pregovara o Srbiji i Kosovu, on pregovara o svom dupetu i povucice se sam kad ispregovara.

inače, da l stvarno u Srbiju ima olinjalih polupanaca kojima nije jasno da su trenutno srbijanska i kosovska služba vjerovatno dvije najpripremljenije i najorganizovanije partnerske službe na ZAPADNOM BALKANU

Edit: dobro, možda su ipak Milo i Vučić najprisniji, onako <3

буквално сад је стварно већини јасно да је полу представа барем.

Nadajmo se da je većini lolo

бомбаш једва чека да вучић призна косово и падне са власти да би партизан опет могао да освоји титулу

Ovi što odu preko se promene, ovi što peru kineska mudanca odlepe skroz jbt.

Марко
бомбаш једва чека да вучић призна косово и падне са власти да би партизан опет могао да освоји титулу

L-E-G-I-T

bice i za vreme vucica neka titula partizanu.kapiram da ce jos jedno 20 godina vladati,pa ce dati jednu i partizanu.to ce predstaviti kao neku tesku kradju i zavrzlamu,ali dace i da se oni malo omaste.jos 2-3 kupa partizanu i jos 2-3 na sve ostale i to je to.

treba rosu da izbije bubrege onim neandertalcima dole