Prijava

Само сам мало измнио. При крају тачније.

U moje vreme muvao sam jednu ribu koja je bila jako mirna i stidljiva.

Da se uozbiljimo najbolje je da posaljes sliku kurca

Бадвајзер
Већ дуже вријеме се мувам с једном дјевојком, која је онако баш таман по мом укусу, и школована је, није профукњача нека, слатка, ради, цима се,фина јој прича.Али нисмо никако започели нешто озбиљније, него све је то неко набацивање, везица без обавеза трт мрт.Ја сам баш полудио за њом. И синоћ се нађем с њом (а претходно одјебем другаре за излазак због ње) и одемо заједно у један кафић гдје је она била са својим пријатељима/пријатељицама (мијешано друштво), и ништа не да се она никако, ладна као шприцер, кулира ме читаво вече тамо као да нисам ни дошао, не примјећује ме. А мени некако трип међу тим друштвом , први пут видим те ликове а нисам ни при пићу био+ нервоза ме пуцала читаво вече. Е сад неки ликови стоје за столом иза нас, и видим ја како овај један погледује њу читаво вече, ал' контам ко га јебе. Недуго затим кренуше ти ликови негдје,обукоше се, кад ова моја која је 20цм од мене пита пријатеља (а конта да је нисам чуо) да он пита тог лика што је погледивао као гдје ће даље па да ове улете ту, вјероватно да се упознају. Ова сва срећна, а у мени пакао. Ни сам не знам како сам се суздржао да је не пљунем, јер ми је тровала главу причом како је чедна како тражи само поштење итд. а тај лик је чобан тешки. Узмем ја јакну и излетим вани само сам јој рекао ћао, видимо се. Ова није ни питала куд ћеш, гдје ћеш, већ као ОК.
Људи моји ја не знам да сам се икад јадније осјећао у животу, тотално поражен, не знам да л' од ње која ме навукла у све то, ил' од мене самог јер сам дебилчина на куб па сам се упустио у све то и повјеровао.
Што је најгоре све се то синоћ одиграло за недељу, најдражи дан у седмици.

Приђеш јој у Бурзумовим патикама, код топова на Калишу, и док је трпа овај из кафића, сложиш тужну фацу, покажеш јој вашу заједничку фотографију из свог новчаника и тихо, плачним тоном кажеш "али Марина ја те још увек волим"...

suza iz oka poteče

Koja je fora sa Burzumovim patikama na Kališu, već drugi put se spominju ovog meseca, nisam odavle...

Gambi jebao neku Vukajlijašicu u Burzumovim patikama na topovima na Kališu

Gambi jebao neku Vukajlijašicu u Burzumovim patikama na topovima na Kališu

Kvlt.

čim ugleda visok domitanti stas mladog jana...presče se..izbezumi i pogleda dole levo ili desno..molim neke savete za mladog Jana i njegovu situaciju......-

Kada bude prolazila hodnikom sa gomilom nekakvih papira i blokova pod miškom ti se kao slučajno sudari sa njom. Naglasio bih da je od izuzetne važnosti da i ti isto poseduješ solidan naramak papira pod svojom miškom a kako bi se, u nastaloj zbrci usled sudara, vaši papiri pomešali a vaši pogledi sreli i ruke isprepletale.

Pogledaj film Lajanje na zvezde, tamo imaš baš puno dobrih trikova za muvanje, samo slušaj šta govori glavni junak, ima nadimak Filozof.
Najbolje bi bilo da je pozoveš da zajedno pogledate film, pa kad Filozof kaže na primer "Kako tanjug javlja, ja te volim", ti istovremeno izgovoriš te reči sa glumcem. (ako se desi da ode do wc-a ili nešto kad nailazi taj deo, ti malo premotaj jedno minut-dva i pauziraj, pa pusti ponovo kad čuješ vodokotlić)

folira se, nije stidljuva sig

Pogledaj film Lajanje na zvezde, tamo imaš baš puno dobrih trikova za muvanje, samo slušaj šta govori glavni junak, ima nadimak Filozof.
Najbolje bi bilo da je pozoveš da zajedno pogledate film, pa kad Filozof kaže na primer "Kako tanjug javlja, ja te volim", ti istovremeno izgovoriš te reči sa glumcem. (ako se desi da ode do wc-a ili nešto kad nailazi taj deo, ti malo premotaj jedno minut-dva i pauziraj, pa pusti ponovo kad čuješ vodokotlić)

Gaće same spadaju.

Mali Ker - haha, dobra fooora, samo što ona riba it tog filma, (Anica Dobra propo, ne sećam se koja je), glumi baš suprotnu vrstu osobe, ne stidjivu i povučenu, već zdravu pravu, samouverenu osobu, zna da je dobra cupi, čak i naskače k'o da je u teranju na onog alfa-baticu na mopedu, ali onda dođe Filozof i ostalo je legenda.

Дознао сам да се стидљива дјевојка зове Тијана, у складу са тим предлажем да јој аутор Јан цитира ову пјесму:

Клечала си испред мене

проклето млада

усплахирена

мирисала на младост и пролеће

у коси плавој сакрила снове

гледала ме право у очи

онаква какву сам те сањао

клечала си мирно

секла си црну ноћ тупим погледом

тако једра

тако пијана

јебо сам те уста Тијана

Dok ti ovdje trazis savjet, ona uporedo zapitkuje po ana.rs. ali smuvat cete se vi, ovi mutavci se uvijek nadju

Јане, курве са АНА.РС ће је савјетовати да се појебе са другим да би теби напакостила