Prijava

и запамти добро
прво нормално, па онда у пичку.

Zvizneš joj tako jaku šamarčinu da padne, zvekne glavom o ivičnjak trotoara i nastrada, potom ti zaglaviš robiju i postaneš lokalna stidljiva devojka u ćuzi.

Kraj.

Poyovi je u kino ako njeni imaju fiksni telefon, ako ne, onda je vrebaj ispred ulaza

Da sam želeo humor..otvorio bih temu jebanje u pičku...zelim savete

Pravila teme
Po načinu pisanja i izražavanje...neki od vas bi zaključili da sam trol..što i jesam..ali ovo mi je tema veoma važna i bliska srcu...tako da bih želeo lepe korisne i konstruktivne savete

Pravila teme
Po načinu pisanja i izražavanje...neki od vas bi zaključili da sam trol..što i jesam..ali ovo mi je tema veoma važna i bliska srcu...tako da bih želeo lepe korisne i konstruktivne savete

ко тепрати кући упис

Šalji joj pisma, uhodi je, pravi one Svetlana vrati mi se slike i kači po netu.

"Ako te pitam da se jebemo, da li će tvoj odgovor na to pitanje biti isti kao i na ovo?"

Š A H M A T

пробај ово питање да поставиш на сајтоу ана.рс тамо су експерти даме несебичне

Jan, doyivljavam egyistencijalnu kriyu gledajuci u ove tvoje tacke na svake tri reci

Sevastokrator_95
Jan, doyivljavam egyistencijalnu kriyu gledajuci u ove tvoje tacke na svake tri reci

malopre

Hahahahahahahhahahaha

velikiblek
Stani ispred nje da je pitas dal hoce na caj sa tobom i kad krenes da mucas i crvenis a ona da te gleda cudno ti je nabodi u glavu. I onda je sutiraj nogom u bubreg na skolskom hodniku

pre 11 minuta

Hahahah

Odo ja na anu.rs ....este srecni sad seme vam jebem dzibersko...

пошаљи тему са ане кад поставиш да можемо да пратимо и ми немој бити себичан ок

Odo ja na anu.rs ....este srecni sad seme vam jebem dzibersko...

nikakav problem buray, idem i ja ya tobom, ne mogu da propustim da vidim kraj romea i julije 21. veka