Prijava

Hahahahaha presmijesno si ovo iznio posebno ovaj dio;

a ono greote plače, vidi nešto čemu kraja nema a jedina osoba koja brine o njemu ga potapa u to.

Kao oni likovi od roditelja što nabijaju traume djeci kao ih umakaju u more a ono greote plače, vidi nešto čemu kraja nema a jedina osoba koja brine o njemu ga potapa u to.

Promenis more u voda i eto ti krstenje, uvek sam mislio da je to sadisticki obicaj

Јел и ви чујете некакав одјек после гамбијевих постова, нешто као "даунннн" се чује

Мачче ти си једини овдје дауноретардиран. Напусти форум

А после твојих се чују капи зноја како се разбијају о под. Јебена трансферчино

Какав је осјећај бити туркоидни Србин? Би ли жарко желио да си из Српске републике?

Осећај је божанствен кад се пробудиш ујутру а планина не заклања Сунце, па те окупа онако свежином и енергијом и разбуди боље него блоуџаб твоје швеце

Nemojte se svađati mladi hobiti već se kao normalni ljudi izbodite noževima na nekom udaljenom mjestu kako bi smanjili šanse za preživljavanje.

Треба увести неку границу да не може дебил са 4 разреда основне да пише по форуму. Гарант и са крмадима спава. Докад више да слушамо сви канцерогене текстове горенаведеног?

Чаво Ледени, ја му то предложио одавно. Али он нема кинту за карту до Футога

Mnogo ljute glave ovde ratuju

Да, само идем по Паризу и Бечу јбг.

Гамби, ценим да имаш мален курац, можда да ти га Џими мало подрка табанима, можда порасте

Какви ножеви овај не зна компјутерски миш држат у рукама

Али зато знам да баратам са дегенерицима твоје сорте. Видиш како те држим на узици. Идеш за мном свуда по сајту као привезак и нудиш ми чика БУЉУ

Cekaonicari vidim sad ljube bulju zapati, ja bih to shvatio kao uvredu da sam na njegovom mestu

Видели од тебе. Кад си био задужен за одржавање оптималне влажности Џимијевог чмара методом лизања

Реме пре Ремеа. Авангардо!

Ја тебе држим на узици ретарду. Главни си фан мојих дефки, штавише имаш више коментара на мом профилу од свих других аутора заједно. Нема те на сајту све скупа годину дана и већ глумиш неко мудо лол.

https://x.vukajlija.com/var/uploads/avatars/200802/2389/medium_picka.jpg

Капирам да је ово некаква визуелна метафора Џимијевог чмара, вртлог без дна у коме су нестали идентитети Гамбија и многих