Prijava

respondujem

кхахахахах

Da si silovao onu drugaricu na koju se lozis,ne bi bio nervozan.

silovanje je stari narodni lijek

Promeni to sto psujes nego lepo odmah nabadaj glavom onda te niko nece provocirati, nije problem u nervozi nego neadekvatno reagujes

AHAHAH prvi i drugi post su tako uskladjeni

Treba tebe isprangijat dobro crnackom kitom, smirio bi ja taj tvoj bijes odmah

Немој да ти ја и плиду дођемо с кухињским ножевима и обрежемо те паш обуздат бијес

хахахаха какви дте лудаци авај

Obojica imaju neke picke na avatarima o kojima mastaju svakodnevno.

Neki mladji clanovi moraju odmah da se oblace ko zene kad udju u ovaj zatvor ali ne i ja,ja cu da se borim za svoj opstanak.

Autore Јан Скшетуски, da li si u pretpubertetskom i posebno ranom pubertetskom periodu bio žrtva verbalnog maltretiranja zbog majčinog i/ili sestrinog promiskuiteta? Najćešći slučajevi takvih frustracija su kod osoba koje su imale tu nesreću da im majke i sestre uživaju u seksualnoj emancipaciji, i to u periodu pre ovog novoprosvećenja koje - Bogu hvala! - dozvoljava ženama da uživaju u raznovrsnoj kurčeviti, kao što i muškarcima dozvoljava konzumiranje raznih vrsta pičetine bez ikakve društvene stigmatizacije.

Ako je tačno ovo što sam izneo u pasusu iznad, porazgovaraj sa ženama koje su bitne u tvom životu, s majkom posebno, i oprosti joj. I sledeći put kad budeš opštio sa ženom, nemoj da misliš da je nabreknut kurac batina kojom ih kažnjavaš, već gledaj da toj curi bude lepo s tobom, da to bude obostrano zadovoljstvo. I zapamti - ti ne jebeš nju, vi se jebete! Jako bitna razlika, druže.

"Vukajlija.com. Da li ga posećujete? Ima mnogo jakih provala!"

Balkan Rock Forum | 13. Jun 2008.

"vukajlija.com ide kaj mene na bookmark hahahahahaaa #ROFL"

@rmucev | 20. Oktobar 2010.

"Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija."

MyCity Forum | 4. Februar 2009.

Ahahaha ali SEKSUALNA EMANCIPACIJA

Otiđi i napravi genocid nad ne srbima.

Mrš bre mamu ti jebem balijsku

Mrš bre mamu ti jebem balijsku

+1