Prijava

Само буди истрајан, док ти неко не полупа пичку балаву

"Nece mu slediti jer je vuna koja nije smela da prigovori vrsnjacima koji gadjaju prolaznike grudvama" prva sam godina....oni su četvrta...bilo ih je devet ....

Pa ti znaci vec selektivno saljes ljude u kurac....znaci nisi totalno lud, samo si razmazena nevaspitana pickica/kuckica koja histerise kad proceni da moze da histerise

Jane, u par rečenica da ti objasnim kako ja tebe vidim. Prvo smo mislili da si trol. A onda si krenuo sa klipovima glasa i svojim slikama i videli smo da nisi. Ti si jednostavno mladi majmun nezadovoljni, jedna debilčina koja misli da je mnogo pametna a nije, koja misli da može mnogo da zagrize da se ne zagrcne a na kraju se udavi. Jednostavno superiority complex uz malo narcisoidnosti.

To će naravno uminuti godinama, ohladićeš se al nikad potpuno. E sad takvi kao ti uglavnom prođu loše, postanu cinici, askete i osobenjaci koji gunđaju kako su mogli ovo ili ono. Neki prodju i fenomenalno (uvek politika) retko doduše.Al eto vidi se kod tebe da imaš zelju da se promeniš, ova tema nije to, ova tema je fishing for atention i vežbanje na nama, sparing, šta bi rekao uzivo, al svakako si duboko nesrećan i to se vidi

Zapata i ako nismo komunicirali....od sada te veoma poštujem....koristiš objektivnost, logiku i korektnost da opišeš datu situaciju....sve si upravu...imam dosta mržnje i frustracije u sebi..i na najmenje provociranje, nezadovoljstvo ili neslogu se nerviram...

Garant I imas nekog jako dobrog druga na kog se loze ribe I to ne mozes nikako da prezalis

Ahhahajaha ej zasto sam ja ovolko kasno otkrio ovog pezosa hahahaja

Shvatio sam ključ sreće....Apstiniciranje od vukajlije i ljudi na njoj....pošto sam jelte dovoljno deblian da dopustim da me isprovociraju totalno nebitni ljudi za mene i moj život...morću da apstiniciram...doviđenja..

Sevastokrator_95
Jan, doyivljavam egyistencijalnu kriyu gledajuci u ove tvoje tacke na svake tri reci

pre 4 dana

Apstiniraj ti od loših misli. U svakoj interakciji sa bilo kojom osobom neka ti bude parametar da joj izazoveš pozitivnu emociju svojim rečima i radnjama, ili barem da joj ne izazoveš negativnu.

To ne važi za internet i za ljude koji su na prvu debilčine ka tebi

prva sam godina....oni su četvrta...bilo ih je devet ....

I svaki ima noz... a gore sa prozora vreba teski mitraljez da te resi ako savladas njih 9

Predlozio bih ti neki prezajeban sport tipa kik boks, mma ili ako si za bezkontaktnu pricu mozda plivanje, da vidis kako nemas volju za zivotom posle maltretmana od strane trenera(svaki trener je psihopata) pa mozda neki od njih i napravi coveka od tebe

Ili jednostavno pocni da igras poker, vockice i piramidice

Maltretiranje roditelja je najbolji izduvni ventil.

Издери се на оца што немаш модеран телефон као другари из разреда и биће ти лакше. Ако не радиш то већ.

I obavezno taj bijes koji iskalis na oca zakljuci recenicom ništa mi nisi pružio bre ali onako cmizdravo

Prijavi se u vojsku.

e ova nije loša već 4 strane predviđam 7-8