Prijava

Hahah Pez ovo je iz nekog zdravstvenog razloga drpanje
Dosta lepse je bilo kad si ti opisao

ps nije Sudan nego se srpski nacionalisti pokušavaju praviti pametni, meni to morbidno djeluje pa sad ono...

Ne razumem zasto ih nazivas nacionalistima(Pezosa i Bohora),pricaju o klipu koji nema veze sa tim i ne spominju nigde nikakvu naciju ni nista.A ja samo pitam da li je Sudan drzava u kojem je snimljen klip ili ako znaju koja je drzava da kazu zato sto me zanimaju kulture i obicaji.

I nije ps pitao,nego ja,ne znam zasto njemu odgovaras :)

neko-ztj9yudu pa zato jer jesu nacionalisti , vidi se iz aviona, a izvini, hrkljuš do mene, nisam skužio da si ti pitao

Kako se vidi da su nacionalisti,pricaju o boksu i drkanju,nema dece ukljucene,ne razumem uopste o cemu pricas.

neko-ztj9yudu pa ovakve morbidne priče samo nacionalisti pričaju jer nemaju empatije

Mislim meni nije jasno zašto vi, srpski nacionalisti kmečite ko pizde kad vas žele proglasiti genocidnim, a ovamo se ponosite tim kolektivno,po stadionima na masovnim skupovima i sl. Ono zapalite ambasadu i pizdunski kmečite "Nismo mi nismo mi". Onda se krijete iza nečijih leđa, glumite nešto okolo a znate samo na slabije od sebe napadati što se i pokazalo tokom 90tih. Umjesto da izađete i kolektivno kažete "Da ,jesmo četnici, volimo klati slabe i nejake,jesmo počinili genocid i ponosni smo na to i opet bi to uradili", nego šta...Vi čekate da Legija, Arkan ili Zvjezdan za vas urade prljavi posao, i onda se kurčite poslije ko biva da ste vi kao nešto uradili,a čim vam neko malo zaprijeti kmeee...kmeee.kmeeee Veljkooooo evo ovaj me dira, ti si Arkanov sin rode pomozi da ga zakoljemo,meni nešto ruka slaba. Ratko Mladić se ko zadnja pička krio po budžacima, a vamo je znao glumit generala dok je ubijao civile. Hajd onom se Radovanu ne čudim, on je oduvijek bio pizda,ali ovaj ko biva on je general ovo ono jeben, a on vamo isto pička veća od Radovana. Isti ste ko ustaše, i oni "Za dom spremni" a vamo čim kazna dođe "Nismo mi nismo mi tako mislili". Jel vam sad išta jasnije zašto prezirem nacionaliste, zato jer su obične kukavice.

Budimo posteni Revo ne kaze Srbi nego Srpski nacionalisti,tako da nije nesto nacionalisticki ovo sto pise.Samo ne razumem zasto je Pezosa i Bohora nazvao nacionalistima ali mislim da necu dobiti odgovor na to pitanje :)
A nacionaliste ko jebe,oni mogu da se vredjaju.

Mislim meni nije jasno zašto vi, srpski nacionalisti kmečite ko pizde kad vas žele proglasiti genocidnim, a ovamo se ponosite tim kolektivno,po stadionima na masovnim skupovima i sl. Ono zapalite ambasadu i pizdunski kmečite "Nismo mi nismo mi". Onda se krijete iza nečijih leđa, glumite nešto okolo a znate samo na slabije od sebe napadati što se i pokazalo tokom 90tih. Umjesto da izađete i kolektivno kažete "Da ,jesmo četnici, volimo klati slabe i nejake,jesmo počinili genocid i ponosni smo na to i opet bi to uradili", nego šta...Vi čekate da Legija, Arkan ili Zvjezdan za vas urade prljavi posao, i onda se kurčite poslije ko biva da ste vi kao nešto uradili,a čim vam neko malo zaprijeti kmeee...kmeee.kmeeee Veljkooooo evo ovaj me dira, ti si Arkanov sin rode pomozi da ga zakoljemo,meni nešto ruka slaba. Ratko Mladić se ko zadnja pička krio po budžacima, a vamo je znao glumit generala dok je ubijao civile. Hajd onom se Radovanu ne čudim, on je oduvijek bio pizda,ali ovaj ko biva on je general ovo ono jeben, a on vamo isto pička veća od Radovana. Isti ste ko ustaše, i oni "Za dom spremni" a vamo čim kazna dođe "Nismo mi nismo mi tako mislili". Jel vam sad išta jasnije zašto prezirem nacionaliste, zato jer su obične kukavice.

У овом коментару има толиког излива говњивих неистина да не знам одакле да почнем. У цијелој историји свога постојања, Српски народ није био починилац ниједног геноцида. Ако алудираш на Сребреницу, тамо се десио обострани злочин а не геноцид - око 2.500 убијених Муслимана и 2.000 убијених Срба, узев у обзир читав период рата. Ратко Младић био је један од најчаснијих генерала у модерној европској историји и не постоји ниједан доказ о његовој наредби за клање цивила. Под командом Ратка Младића у почетним годинама рата муњевитим акцијама ослобођено је 70% БиХ од муслиманског агресора с пола снаге. Радован Караџић је био угледан државник који је реметио прогрес тзв. Армије БиХ на сваком кораку. Такође је битно напоменути да је исти био респективан према неправославним вјерским објектима неколико пута издавши наредбу да се не смију рушити нити оштећивати. Генерално гледајући, Срби током 90их никада нису нападали слабије од себе већ су бранили свој законски териториј и беспомоћно српско становништво које се није слагало са насилним проглашењем независности трију социјалистичких република потпомогнутим Међународном заједницом. Срби су у почетним годинама рата убијани, њихова имовина је вандализована, бивали су претучени и наравно да ће припадници српске војске увијек стати у одбрану свога народа против таквих дволичних пизда као што си ти.

Тражим бан за аутора Рево зато што посљедњим коментаром отворено вријеђа цио српски народ блативши наше националне хероје и по стоти пут нас називајући геноциднима. Овакво понашање на српском сајту не може бити толерисано. Је ли треба да поставља слике јасеновачке заклане дјеце и пише “Србе на врбе” да би неко коначно одговорио санкционисањем? Модови, реагујте.

neko-ztj9yudu pa zato što su debili

Берлиоз ne seri

20 strana?!? revo vam baš fino izdrmo kaveze.

Рево добар трол.

haha i meni prejako da je tema jos ziva

Ма нек буде још 20.

ne da mi se citati.
revo odakle si i koja nacionalnost?