Prijava

Запата da nije kod tebe u glavu prešla, mislim ovu gore ?

https://youtu.be/RrJCHsEM9fI

Jao jao jao na ovom klipu mu ručno čupa jao bljaaak

Запата stvarno si i ti morbidan mašala

Imam osecaj da ce mi policija pozvoniti na vrata sada zbog gledanja ovih klipova.

Jel ovo u civilizovanom zapadnom svetu(da ne kazem srbiji) ide pod zlostavljanje i zanemarivanje deteta?

не може да ти се дигне никако кад принесе иглу вјеруј ми ја сам то радио прије можда 5 година најгоре искуство мог живота ако не рачунамо овај босански покушај трола

Ovo što sam sad postavio je nesto najgore u zivotu sto sam video a bukvalno na dnevnoj bazi vidim creva van trbusne duplje makar tri puta

мени је трајало фазон 10ак минута макс само што нисам знао како да се поставим пред доктором ако изађем спуштеног копља помислиће да сам импотентан а ако пустим кобру можда стекне погрешан утисак хехе

Океј, Вучићева полураспала Србија са свом својом крезубом сиротињом и Вучићевићима је дефинитивно Швајцарска за ове босанске кромањонце.

:Шта бисмо данас могли да радимо? Знам, да одеремо сину јединцу кожу с курца и постујемо то на јућуб:

пред доктором ако изађем спуштеног копља помислиће да сам импотентан

Posto bi inace trebalo da ti se digne na njega?

Drago mi je što ovom spikom dokazujete koliko sam u pravu, ono slušati neuspjele pokušaje četnika kako pričaju o djeci, neprocjenjivo u bitkoinima

Ovo što sam malopre postavio moze se jedino opisati kao botched sunet.

Objasnicu po stavkama. Mali je imao fimozu sam po sebi pa je lik morao rucno da mu na silu povlači prepucijum dole (sto se ne radi da se ne desi parafimoza, komplikacija koja zahteva hirurski debeo rad) i sto boli kao ludo i zahteva opstu anesteziju + lokalnu. Ne prskanje anestetika kao sto radi jer to nema smisla nego iglom. Kada je uz agoniju deteta odvojio srastao prepucijum isekao ga je u najnesterilnijim mogucim uslovima. Usio nije nista to ce krvariti danima posle. I tacno se pri kraju intervencije vidi u pogledu da je nesto zajebao, u ocima mu se vidi strah. Rezultat- infekcija, stres deteta, hiljadu cuda

била је једна дјевојка ту на пракси и гледала како ми курац крвари сјеме јој се затрло

Srpski nacionalizam obožava dječju krv

velikiblek ma jok, samo primjećujem ostrašćenost

Ne ulazim uopste u besmisao suneta ili smisao,sad citam da postoje istrazivanja koja pokazuju smanjenu pojavu hiv-a kod obrezanih u subsaharskoj africi, ili manju pojavu karcinoma (not enough data) ali brt kako nemaju barem tolku kulturu da odu kod urologa koji ce da stavi rukavice jebene. Al s druge strane milijarde ljudi je proslo ovaj tretman pa prezivese... jebes li ga ko je tu pametan

Drago mi je što ovom spikom dokazujete koliko sam u pravu, ono slušati neuspjele pokušaje četnika kako pričaju o djeci, neprocjenjivo u bitkoinima

Наравно, дођеш да провоцираш лицемерном спиком, отвориш тему о српском национализму, пустиш неке теорије завере о Орићу и онда се ишчуђаваш ониме што добијеш. И сад ћеш да причаш како си хтео рационално и културно са Србима, али ћетник је ћетник и не можеш са њим. Буквално најгора сорта људи. Стопут ми је лакше да ми дође неки затуцани ретард из припиздине и опсује све по списку и прети како ће заклати све Србе, него кад видим таквог квази-интелектуалца који се прави како је цивилизован и изнад уобичајених националистичких прича, а у позадини сеје и потпирује мржњу. Мрш у курац.