Prijava

Nego sta da kazemo policiji kad nam dodje zbog ovih klipova?

Cekaj vi jos pricate s njim. Ja sam prestao da citam njegove postove kad mi je napisao nesto buji paji izgleda da je nenormalan nesto.

Ali sunet. Sunet je postao moja tema interesovanja. Preimenujte temu u sunet.

Ko li se prvi u istoriji setio da suneti, zamisli padne ti na pamet da odseces deo kurca

Sevastokrator_95 ja nisam licemjeran, stojim iza svega napisanog, nema teorija zavjere ,Orić je bio Slobin tjelohranitelj kojeg je vrbovao Ledeni a koji mu je pomogao da pobjegne iz Srebrenice, jer kad je bio tako jeben što je bježao ko pička. To što si ti navikao da živiš u pećini, ne znači da moramo svi živjeti tako,ono biti retard i sirovina poput tebe. Tako da mi koji razmišljamo ovako jesmo iznad vas, šešeljoidnih kromanjonaca. Zato obrij ga lagano.

Sto i kapak sa oka ne odseces Revo, kozica je to, moze da smeta

Pa sigurno nije spontano, sigurno su deca zbog nehigijene imala dosta fimozu, infekcije bakterijske, i primetili da toga je manje kad se secka. Al mislimm s medicinske strane da danas nema smisla, postoji safun jbg i detetu u toploj vodi zuljis pache pomalo da mu ne nastane ta fimoza itd

U subsaharskoj africi ima smisla

Запата obožavam što dokazuješ koliko ste vi srpski nacionalisti, a nacionalisti uopšte, morbidni pogotovo kad sladostrasno pričate o dječijim spolnim organima, nastavi samo tako da dokazuješ moje mišljenje o vama.

Jel fimoza = jarcevina? U ovom slucaju posto je dete malo, jaretina?

Ovo fimoza zvuci ko neka fensi kafa

Fimoza je kad ga ne možeš zaźuljiti

Al se fataju čim krene o djeci i polnim organima, ja idiota švico draga

Bila bi fora da mu slucajno odsece I glavic.....al bi se pravio hecim (lekar/vidar) da je sve u najboljem.redu, tapkao bi ovom gazom kao da dezinfikuje I to je to

Koliko sam se ja osecao nelagodno dok sam gledao ovo jebote neki žmarci mi se peli uz leđa ju

E boh, jesi video snimak kad se u africi neka dva lika tuku, kao neki.njihov spor jedna ruka bude uvijena u nesto, I ovaj jedan nokautira drugog bas na mrtvo ime, I prilaze mu da ga bude polivaju ga vodom, a neki lik mu otkopcava slic I pocne da mu drka, posle se pomeri on pa uzme drugi mu.stavi ruku u gace I drka ko svinja neka, a ovom.faca izbezumljena....nije da mu drkaju tako random jer su pederi nego valjda neka metoda

Da mu dignu pritisak

E pezose jesi video da je veljko odustao od turnira u nisu zbog povrede hahaha jbg ozbiljni su mecevi kapiram ga

Al se fataju čim krene o djeci i polnim organima, ja idiota švico draga

švico draga

Кхахахаххах

Pa zar nije dobio nekog lika bas u nisu, naravno dve glave nizi, pre nekih nedelju dana

Ne znam Pez o čemu pričaš haha sad ću da vidim