Prijava

Ni ja ne bih nekog burzuja da glumim, na caletovoj grbaci, ovdje ipak ima porodicnih ljudi troskovi ovakvi onakvi sve razumijem ali eto nekako nisam gledao na to skijanje kao luksuz i to je to.

Кад прочитам ово баш се изненадим колко људи скија. Мислио сам да то у Србији ради типа 7 људи.

Jedna od besmislenijih tema definitivno. Skijanje je ledžit aktivnost, nekima se sviđa, nekima ne, ali diskutovati o njemu na ovaj način je kao pričati da li je vanila glup ukus za sladoled. Ukusi su ukusi jebemumater. Što se sirotinjske spike tiče, samo etiketiranje obične aktivnosti poput skijanja kao buržujske/neburžujske je presirotinjska spika, i isto tako slikanje sa ribom na snijegu je više ledžit slika od 90% slika koje se kače po instagramima svakodnevno. Bukvalno na drugoj si lokaciji, zanimljivoj, sa dragom osobom, i radiš nešto što voliš, takvi momenti su se slikali oduvijek i zbog njih je praktično i izmišljena fotografija. Šta se sve neće ishejtovati na Vukajliji.

I ne, ne skijam, nije ni meni lično to nešto zanimljivo (doduše nisam ni probao), samo kažem da je ovakva diskusija u rangu sa "zvezda vs partizan", "rok vs rep" i sličnim besmislenim subjektivnim raspravama

Najmanji je fokus bio na tome da li je burzujska samo me zanimalo šta ljude privlaci u skijanju, dobio sam odgovore i tnx moye lock

Slazem se sa malim mujom

Može lok.

Da ne pišemo na Zapatinoj temi.

On hrani svoj posrnuli ego na ovaj način.

POZIVAM SVE DA NE POSTUJETE NA OVOJ TEMI VAŠ ADMIN TIM.

Ja mogu da ga priuštim negde po francuskoj ili gde se već skija ali neću jer mi je grozno da idem negde na odmor gde je sve okovano snegom.

hahahah hoce li prestati po forumu da se provlaci prica o tilmovoj plati od 1000e, a da on svaki put na to precuti jer mu imponuje, kad nema 1000e platu nego 80 000 dinara platu sto mu dodje otprilike 700 evra, cak i neki evro ispod....tako da svakako ne moze da priusti skijanje u francuskoj, tj moze al pod uslovom da sledeca 4 meseca jede svoje fila papuce

Kako ste pretvorili ovo u priču o parama poenta je kako vas bre nije cimka da polomite kolenca u nekoj zabiti

Kako ste pretvorili ovo u priču o parama

Pa Vukajlija.

oće li neko kurca?

Hahah e ali do jaja kako se defanzivno ponasate vi skijasi cim sam rekao da ste generalno (ne svi) arogantne seronje i onda se upravo takvi jave od gambija koji forsira rec "sirotinja" a prsti mu iz postova da je mezimac tatin ili jos gore progamer i Remea pseudointelektualca koji ne znam koga pokusava da impresionira svojim avangardnim i gramaticki ispravnim postovima

Hahah e ali do jaja kako se defanzivno ponasate vi skijasi cim sam rekao da ste generalno (ne svi) arogantne seronje i onda se upravo takvi jave od gambija koji forsira rec "sirotinja" a prsti mu iz postova da je mezimac tatin ili jos gore progamer i Remea pseudointelektualca koji ne znam koga pokusava da impresionira svojim avangardnim i gramaticki ispravnim postovima

Реме има дауна. Нису ти постови интелектуални него искључиво опширни па тако успије заварат људе.

Zliko, pa ja ti sad usao u postove prije 4 dana si pohvalio reme kao ;

To e to, Reme sve lepo rekao, ko kaze da se razume samo u pivo i filmove?

Sada kao reme ne valja

treba otvoriti neku temu de bi se analizirao reme siguran sam da vukajiijaši imaju šta da kažu

Ljeba mi na ovom sajtu ima previse kompleksa

PUCAJU VAS KORNFLEKSIIII AAAA NESKIJAČI

Хахахахах, даун Боља љут што је попио банану на шаљивом сајту вукајлија.цом па са дуплог иде за мном и лаје. Лол, колики бедник. Прежали онај бедни налог, а чак није ни трајнован слепче.
А ови генијалци типа Злико, што не смеју овде са оригиналног налога да коментаришу ништа, да не сјебу репутацију, па лају са дуплих. Каква беда и муљ.