Prijava

Molim vas prestanite da se svadjate, svi ljudi su divni i neko nije glup, apsolutno svi ljudi imaju neki talenat i sto je najlepse svi pojedinci su unikati... ja stvarno ne znam sta vukajlijase tera na to da se tako djapate bez prestanka... zaslepljeni ste i ne vidite koliko ste u stvari dobri, pametni, lepi i duhoviti... Svi mi imamo demone ali ne odustejte od borbe sa njima. Volim vas ljudi!

Хахахахах, даун Боља љут што је попио банану на шаљивом сајту вукајлија.цом па са дуплог иде за мном и лаје. Лол, колики бедник. Прежали онај бедни налог, а чак није ни трајнован слепче.
А ови генијалци типа Злико, што не смеју овде са оригиналног налога да коментаришу ништа, да не сјебу репутацију, па лају са дуплих. Каква беда и муљ.

Па јадниче дауноретардирани никог не боли курац шта ти имаш за рећи овдје па константно водиш неку монодискусију. Очекујеш поштовање а сереш свакоме иза леђа и лажеш о људима код модератора да би их бановали. Глуп си ко тоцило тако да грицкај шљунак и ућути.

vukajlija je puna špijuna i to je istina

ЧИКА БУЉА ААХАХАХАХАХ

Како се потресао, види ову чекаоничарску конструкцију "ЈАДНИЧЕ ДАУНОРЕТАРДИРАНИ" хахах

Па јадниче дауноретардирани никог не боли курац шта ти имаш за рећи овдје па константно водиш неку монодискусију. Очекујеш поштовање а сереш свакоме иза леђа и лажеш о људима код модератора да би их бановали. Глуп си ко тоцило тако да грицкај шљунак и ућути.

Razmišljali su da uvedu crnu temu za sajt umesto zelene kao odraz žalosti kada si banovan. Ako javno traženje bana za degenerika poput tebe smatraš sranjem iza leđa, onda ok brt, nemam argument na to. Ništa, udavi se u sopstvenom očaju bedniče i odjebi sa teme na kojoj normalni ljudi diskutuju ako nemaš šta da dodaš na istu. Poyić.

Zašto se tolko mrzite... maksimalno što mogu ići ovde u hejtu je kad remea čačnem za pivo i sl. Ok i tražio sam informacije o gambiju i bušidu da bi ih povredio fizički al to je u trenucima sužene svesti, posle 10 min me prođe

gambija bi realno trebali nalupati malo a za bušida ne znam kapiram da je trol kao pezos samo mnogo bolji od pezosa.

Odlicna pravila teme

Gamby glas razuma a vi bi da ga nalupate..

Razmišljali su da uvedu crnu temu za sajt umesto zelene kao odraz žalosti kada si banovan. Ako javno traženje bana za degenerika poput tebe smatraš sranjem iza leđa, onda ok brt, nemam argument na to. Ništa, udavi se u sopstvenom očaju bedniče i odjebi sa teme na kojoj normalni ljudi diskutuju ako nemaš šta da dodaš na istu. Poyić.

Ја јавно тражим бан за овог малоумника због лажног свједочења о увредама којих није било. Толико је ретардиран да мисли да је тобоже повлашћен због круне те стога смије да одлучује о бановању аутора који нису имали никакав велики преступ. Удави се у својој препотентности Сантјаго и схвати да ти џабе сви ти дуги текстови кад си нискоинтелигентан. Поѕѕ

HAHAHAH Reme ocekivao sam nesto dubokoumniji shuk od tebe, slabo je ovo batke :D

Kasnim sa odgovorom jbg xDD Pa zaboravio sam sifru za pravi nalog, cak sam i pitao ovde kako da vratim nalog, jer sam ovde bivstvovao 2007-2008 i bio u cini mi se top 100 autora, kad si ti imao 13 godina slepcino mala, pozz

Btw ja se ovog Gambija secam kao pusaca kurceva "popularnih" degena poput Surovog, kasnije dzimija i ostalih. Bas nebitan lik, nije ni cudo sto je programer jebeni xd

Ese dobija ban za lajanje sa duplog? Boxere, jel ovo 3 ili 7 dana??

Хахах, обрати се Бомбашу за тај налог..

Nema toliko veze direktno sa skijanjem, ali svakako ima za zimom, koja je - jelte - neodvojiva od skijanja. Sirotinja se plaši zime. Zima je njen arhineprijatelj. U kasno proleće, leto i ranu jesen sirotinja može da se skrije i integriše u društvo, ali zimi ne. Zima od sirotinje iziskuje ono najteže, tera da se odvaja od usta, tera da se razmišlja da li je bitniji doručak od večere, da li su opasnija hladna stopala ili pokisli vrat.

Lako je kupiti plain majicu, papuče, jesti salatu, ali zimi toga nema. Jakna, čizme, džemper, jača hrana, više mesa, ozbiljnije dileme za sirotinju. I kako vi da očekujete da sirotinja, čiji je strah od zime jednak strahu novokomponovanog jebača od Pezosa za koga Pezos zna da je pre bauštele bio bednik, bude naklonjena skijanju i zimskim čarolijama? Ta ista sirotinja voli leto jer se tad bleji, pije Zaječarac, glođe srpska salata i nose patike iz prvog srednje.

ne moš baš da se glođe salata, jebite se sa ovim preranim skidanjem edita

Skijanje? Voleo, skijao redovno, sad već ne par godina usled životnih obaveza i povreda raznih. Skijanje bolje od vožnje bruka automobila tj ako mene pitate :)

Kad čovjek ima keša da ode na prava skijalista i pravo zimovanje, onda je zimovanje dosta bolje od ljetovanja. Barem meni. Samo pogledajte npr Kitzbuhel, Val Thorens, Avoriaz i slična mjesta, to je bukvalno raj na zemlji. Preko dana skijanje, navecer na pivo ili čaj, pa jel ima ljepše?

Preko dana skijanje, navecer na pivo ili čaj, pa jel ima ljepše?

Taj fazon. Kad se setim...Ski Centar Brezovica, Šar Planina, hotel Molika, od 10 ujutru na stazi, red Lavlja Kapija red Crvena Dolina, neka lagana pauza za ručak oko 13/14, onda do zalaska Sunca nastavak skijanja. Posle toga zanimacija u hotelu ili odlazak na jagnjetinu u Brvnaru kod Štrpca. Divan narod, sjajna sećanja. Samo smo nedeljom izbegavali ski-staze jer tada dolaze Šiptari i planina se zacrni. Čru stori, ostalo je istorija.

Pa ako si b̷o̷l̷i̷d̷ onda ela brate slobodno snjegosurfuj.