Prijava

Pa i nema nekog posebnog konteksta: autor napisao lepu definiciju, Delevra omiljenovao i autorova reakcija bila da je ponosan na to.

Opet drvite kurac tu o prošlosti.

Jbg brate, živimo u prošlosti.

Агилном тад ниси могао да приђеш, обезбеђење око њега, клинке вриште он шеретски развуче осмех испод рејбанки, севају блицеви, интервјуи новинари, Агилни ти афирмативно прокоментарише дефку- дркаш на његов комент следећих месец дана:)

Ниси могао да разговараш на форуму ако те претходно они не одобре.

Agilni je bio okej, nije on bio deo prvog panteona. On je bio deo Bućkuriš generacije, a ne one legendarne. A i ne bi se on tu snašao, nikad nije bio u fazonu Ja je jebo kurcem u pičku a posle i normalno!

Mickey Savage
Pa i nema nekog posebnog konteksta: autor napisao lepu definiciju, Delevra omiljenovao i autorova reakcija bila da je ponosan na to.

Jebač?

Хаха, ма знам Мики, него ми први ту био под шапом :) Први ред, Олимп, зна се ко је био - Џими као Зевс, Змиа као Хера, Црна Бо Афродита, Гвозден Арес, ЈТУ Хидра етц:)

Онда је била фора да се сиђе до коментара кад неки фантом нападне неког од Богова.. Сјате се сви и у фазону "ало бре јел знате ви ко је Џими. ОН ДЕФЛОРИШЕ!"

Можемо и ми тако, Реме, Мики, кад узме неко да нас прозива, одмах га салећемо. Ало знаш ли ти ко је Реме. ОН ЈЕБЕ!

Hahahah panteooon hahahaha

Sto bi reko volter sobchek: you're god damn right i'm living in the fucking past

Aj jos da se igramo ko je bio koji bog pre

pa onaj debilko dzimi je sebi tolko utuveo u glavu da je superioran bas zbog tih likova sto su se ko ono crno sto ti ostane izmedju prstiju od carapa vukli za njim....lik sta god da napise dodje uglavnom potparol reme, u to vreme PR jos nije postojao kao naziv, da ti kaze da da, dzimi je potpuno u pravo ovo sto kaze....

znaci gari je ona najgora avangardna slepcina sa kojom apsolutno nema sanse da se bilo sta raspravlja jer je nemoguce da on nije u pravu i da ne zna bolje od tebe....pogotovo sto na svaku njegovu objavu je islo 20 pudlica da potvrde te njegove mudre reci....pa jbt ja nikad necu zaboraviti onu sliku sa revije definicija kad dzimi, uros i pajkoNP nesto kao pricaju o tome kako treba da se vodi sajt i u kom pravcu, a reme ga vuce za rukav ko neko malo dete da mu kaze nesto smesno..... i ona mala kristina trcala oko njega kontam da je vukla sa sobom uvojak njegovih bruca u dzepu ko neki totem, znaci jezivo vreme puno cenzure i nabedjenih marginalaca u stvarnom zivotu....znaci debilko ne moze da se poredi sa nama pravim legendama sajta, dok sam ja onog Krleta sto je vojno lice sutirao u dupe na kalisu pred drugarima jer sam ga video da baca cep od soka u travu dzimi se proseravao sa gitarom i svirao neke nemelodicne arije ziljavoj kristini i ostalim klincima

Ok ta kristina je stvarno bila ogavština, to je znano svima

jbt frka mi da pišem nešto ođe pričate o stvarima o kojima pojma nemam. sjećam se džimija po zlu jer je brisao definicije i to ali za ove ostale pojma nemam ko su. kada sam ja došao zakon je bila lalabaj.

Ahahha zapravo je sad na sajtu komunizam apsolutno niko nema nikakav autoritet, samo je neko manji ili veci debilkos

Vukajlija je avangarda utopije, pazte sta vam kazem.

Мислим да израз "ово што каже ____" потиче баш из тог периода и баш од, конкретно, Ремеа, који је ишао за Џимијем и ничим изазван остављао коментаре "Ово што каже Џими." Иначе мислим да мало претерујеш са тврдњом да је то било време страшне цензуре, мислим постојала је у виду дискриминисања новајлија, али је то смехотрес спрам ове садашње, када се бришу коментари и постови, што је онда било незамисливо. Свакако већа доза фер плеја него сада, слажем се да су Џими и остали маргиналци али и у томе су их ови сада превазишли, оволико бледе ликове какви сада модеришу и шатро се нешто питају на сајту који је сведен на форум за тридесетак људи, ја мислим да ни не познајем у животу.. ;)

Ja bas nemam osecaj da se sad nesto mnogo kurce, jes da je bilo par banova mene da se nahrani ego ali to je dozvoljeno i razumljivo. Al bas da glume neke bogove ko pre sto je bilo zaista nemam osecaj