Prijava

https://www.facebook.com/yrosh.timic/posts/10218334435265567?__xts__0=68.ARDI0mOZIpkcFtDKmc02yeR2cAMjUSEAWtForE-jJXTD64A2HIJ9NIewkOJUfyAPfuuN-eU1MSWAuHy0IVi9YumrIpigLuAniubZy0j2A0U_ho_--coj3-rh4I0jO6G347HYqANz8eD_Pyc7_EDY5GGKHGmV3A8_CU-Qr3avvslO1hKuZ65nI2HUulNoaEZvpRdDe1-nqMIui6kMXg&__tn__=-R
komentari

Pa ispod te slije su komentari pez

https://www.facebook.com/marinazdravospajz/posts/1019356408446556?__xts__0=68.ARBHYfRO6k4umjko-7NQ5D2UDNKYFV_H70jgxlIPGvKCsBrMlA4ZfHH9F_6RGd_n6dY73u72LCEgtPQQzX3ylxOl97z4L56PGzrPsy6SPH4A_WFjqUwkRXv7VKRDOZBtM4S5r4YWilKjrgAqvDRJzNe79__nAwiIF3iDgUdpHnYuLR1MUa4LWWErs3tfNJaJ85_I64_9JzdRqNchGJnQ0x-veK0eZ2BwNuBCFWRqAL0LC4CsI02kA2RPWQtxLgxBp1A0-No86GOXacDCFYychQnS-HdNGOWBsDB224ST2_cfCZAhfL9ADeHg9fry5AbudnblcDY5R7S9sCkeO_qdQWYfsOO_PfP-rlLEtMQGfQV4qkPIqEYo99qUk5CX7muRJIcNngX85pEdr_cuM8IrX_PDjCugZpUFxeMQs6dRI6N74QSF0uezNpSE26e6StklxLIiAxRkGG27NjjITF9MlwGtO5A_ZMmQcxVn5xORkBVYNF9f6bX9aw&__tn__=-R
a ispod ove slike sam kacio printove komentara koje je obrisao

Pogledajte najjadni post ikada.

A onda u komentarima neke dve babe se bore oko njega a on jadnik ostavlja srca jer je bezlični tupavi ljigavac.

https://www.facebook.com/329579777449493/posts/669092623498205/

Eru, ovo citati za bednike je tvoja stranica?

Ovaj treba da se razmontirava korak po korak i da se gleda kako puca po šavovima.

Odličan je za ubijanje u pojam, samo treba ići polako i jebati ga na sitno bez psovki, pržiće se dugo dugo.

Eru, ovo citati za bednike je tvoja stranica?

jeste
steta sto nema jos postova obecao sam do kraja nedelje da ga serujem
ma lik je izgoreo kao reklama hehehe a ovamo se iskrivio od besa sto ga ljudi tovare na njegovim postovima
najvece ponizenje mu je sto na njegovoj stranici ima vise ljudi koji ga podjebavaju nego sto misle da je napisao ista vredno citanja
https://i.gyazo.com/78134e013263db29fa1c0ec8b55fa716.png

Udri ga na finjaka. Xd

Al pravo u ego bez vredjanja, neka nebuloza tipa "pa on cak ni ove gluposti nije uspeo sam da smisli nego ukrao sa stranog sajta za upoznavanje" i onda mu kopipejstuj deo iz romana.

Neku takvu glupost al se drži kao da je istina, lik ima ogroman ego a realno je kurčina.

I kako je on izdao dva romana jebem te živote.

pa pisao je ove bljuvotine dok je radio u biblioteci verovatno, sta ti je cudno kad zorana moze da izbaci knjigu sto i ovaj nesrecnik ne bi mogao
dobra ideja to za anegdotu nego mi nista ne pada na pamet, u stvari HM

Napisi da ga znas iz price i da devojke uzivo i nemaju bas tako lepo misljenje o njegovom "dzentlmenstvu", da je neku drugaricu tvoje drugarice maltretirao psihicki, da pricaju svi da je jako ljubomoran, da je nije pustao ni na kafu sa drugaricom, da je sa jednom devojkom raskinuo samo zato jer se njenoj drugarici svidjao njegov drug i da ga je i ta devojka njegova gotivila jer je skroz duhovit pa je ovom to smetalo i govorio joj da je kurva itd...

Da ne trpi druge muskarce oko sebe da hoce da je samo on u centru paznje...

Sto verovatno i nije daleko od istine cim pise ovakve bljuvotine jer zna da ce dobiti paznju kd dosta zena...kakvih-takvih

da je neku drugaricu tvoje drugarice maltretirao psihicki

ovo je kleveta vec jebi ga.

bolje se drzi cinjenica ima ih jebi ga. ako hoces na ego cimaj ga da je ruzan, siromasan pisac koji prodaje pricu neke ekskluzive, i da svi vidimo kroz to. izgleda mi kao covek koji ce da se zakaci na tako nesto.

Pa i da kaze da je kopi pejst tekst sa nekog stranog sajta je isto kleveta haha

to ti je ta estrada, prave se da su "klosari" ali ako im pipnes bitnost, proglasis nevaznim, siromasnim, prosekom kao i ostali po srbiji, zapene

i to je. bolje su cinjenice - prosecno los pisac, iz srbije, prodao 50 knjiga, prodaje pricu o nekoj ekskluzivi, kozne jase kacige, a ustvari splavar

knjige su mu najverovatnije iste kao romani sto se prodaju za 50din na trafici za zene, gde je uvek ista prica a razliciti likovi. ona i ja ja sam kul, ona je uplasena malo ali joj se isto tako i jebe, a ja jebaaaac na recima u picku materinu.
u realnosti zene ostaju sa njim po nedelju dana cisto iz radoznalosti, al brzo zajebu

platio mu cale izdavanje romana, u debelom minusu