Prijava

Al hahah zamisli kolko tom dzukcu apsolutno nije nista jasno on je tu nesto dosao i sralo mu se jebiga ni ne sluti da obicno sranje nekome prouzrokuje ogromne poteskoce

Sasvim je ok tema, šta samo je umesto da je u naslovu stavio "Pomoć oko kera" ili tako nešto dao skechast naziv temi.

imam kera od juče

Ovo zvuci kao kad kineza pitaju "sta ima za rucak" xexe

Искењај се и ти на сред собе и кажи му: "Је л' видиш како је ружно мајмуне један?!"

Moraš da mu se nametneš kao alfa, jer oni pričaju jezikom čopora. Ako on pokenja u spavaćoj tvojoj neke brabonjke, ti moraš u dnevnoj kapitalca od 400 gr kao karađorđeva šnicla. Samo tako će te poštovati.

Sad sam došo kući izvadio kurac i ispišao se po njemu, može se reći da je sad pravi zlatni retriver ;)

Ali jeste zanimljivo kad pogledaš iz perspektive kera
odjednom ulazi neki degenko, vodi me napolje i stoji, a ja se smrzo ko pička, sad me vraća unutra, ok sere mi se sada od hladnoće

Agilni druže, ti i bilo kakav humor ste jako daleko, stoga se suzdrži od komentara molim te <3

Okej :(

Podijum je tvoj.

Odgovorio bih ti kroz šalu ali ne smem sad :(

Nisam te valjda pokolebao?

Uvukao mi se strah u kosti sada, nisam dobar pod pritiskom :((

Uzmi tanak prut i sibaj ga svuda gde god ga dovatis. I na svakih par minuta uhvati ga za vrat i nabij mu njusku u govna sto je posrao dok ga sibas

не дирај цуку :(