Prijava

Како вам изгледа све ово што се дешава ових дана? Организатори су рекли да је било између 35-40 хиљада људи. Под претпоставком да су дуплирали бројку, то је и даље у рангу оних протеста након прошлих председничких избора.

Како то да се протести дешавају пред празнике, по овој хладноћи? Да ли вам смета што се ту гурају професионални политичари? Како ће власт реаговати и да ли мислите да ово вреди курцу ил је само фин повод да се протегну ноге? И најважније од свега, мислите ли да је ово знак да ће у Србији у наредних пар година заиста доћи до масовних протеста и грађанске непослушности?

то не вреди курцу као прошлих 150000 протеста који су се одиграли на тероторији Србије из било ког разлога.

Било их је далеко мало и тукли су се кишобранима. И мајсторе, треба да знаш да их увијек сликају у покрету, тако да изгледа да их је 7.6 пута више. Дакле на протестима их је било 762.34

И заборавио сам да додам - колко вам иде на курац Јеремић који свуда показује своју жену и ћерку мислећи да је тиме доказао да је јебао?

Незнам, свака част свима вама када сте толико упућени у неке протесте итд
ја сам данас видео неку рекламу на ФБ, фазон, лажи александра вучића, и тако неки протест слика, иначе да није било рекламе, не бих ни знао да протестују.
Око чега протестују још нисам демистификовао.

Jel može neko da mi ispriča suštinu u par rečenica, nisam informisan, samo sam načuo nešto, a mrzi me da listam 150 ”NEVEROVATNO” članaka da bih saznao šta je srž problema?

Ђиласов Протест против Ацике

Jel može neko da mi ispriča suštinu u par rečenica, nisam informisan, samo sam načuo nešto, a mrzi me da listam 150 ”NEVEROVATNO” članaka da bih saznao šta je srž problema?

Naprednjacke gorile prebili onog retarda Borka Stefanovica, malo se pljuvali oko toga na TV, pa opozicija organizovala protest protiv nasilja, pa Vucic reko da nece da im ispuni nista makar ih bilo 5 miliona na ulici, pa se ovi naljutili i sad opet protestuju. U medjuvremenu Bole Obradovic zamalo da uzivo domacinski kresne neku pandurku u Lucanima.

Nikad dosadno s nasim politicarima

bio sam na protestu, bilo je baš gomila ljudi, sigurno oko 40k
obican narod, nikakvih stranackih obelezja nije bilo, djilas cak nije ni bio prisutan, uglavnom stariji ljudi, ljudi sa decom, omladina, bas deluju kao ekipa koja poziva na linc, silovanje, nasilje i tuku se kisobranima

najjace je kad su kao prosla kola hitne pomoci kroz masu, fazon svi su se sklonili u sekundi, a informer vidim objavljuje vest: nista im nije sveto! protestanti ne pustaju kola hitne pomoci da prodju i time ugrozavaju zivot pacijenta! hahahah smejurija cime se sve sluze, znaci prvo sto je bila namestaljka, a drugo brze su prosla kroz kneza milosa kroz protestante, nego sto bi prosla inace da je regularan saobracaj

ono sto se da primetiti jeste nedostatak nekog lidera, nekog dobrog govornika koji ce da pokrene masu i ubode poentu, ovako dodjosmo do slavije, tu neka riba odrza minut, dva govor kao vidimo se i sledeci put i to je to, treba to malo jace i ubedljivije da bude sve

al svakako ne treba odustati, vec treba rasiriti pricu i po ostalim mestima, cujem i u NS ce da bude uskoro, pa Nis, Sabac, Zlatiborski kraj i tako redom, ne treba imati strah, mozda se i izrodi neko ko moze malo prosiriti pricu i privuci jos ljudi

a političke analfabete koje govore da su protesti nepotrebni i da su svi isti, sjaši kurta da uzjaše murta i slični, nek mi puše kurac

Da bi se pokrenula revolucija potrebno je lozenje.Nije kljucno ali je potrebno.E BG Sindikat bi bio odlican za to.

"Revoluciju diže sirotinja"
Neimenovani službenik SDB-a u penziji

Ja sam rekao i prosli put na proteste cu samo ako vidim da ce biti nekih jebanja majki, paljenja, rusenja itd ovako da idem da setam zvizde mi jaja ima ovih kao tilmo sto izdrzavaju porodicu sa 40k pa nek setaju

Da izuzmemo sada tilma da vam ne ujebem temu nema edit jbg ima ugrozenih pa nek setaju imam pametnija posla jbg a ako postane ozbiljno da treba se pali skupstina dolazim odmah

Uh ala si ogorčen..

Ali logika, ima ugriženih pa oni neka šetaju a ja imam para pa neću. A pare dobili od prodaje njiva albancima.

To je taj šiptarski mentalitet, kojeg na sreću nema u ovim protestima.

Koliki sam čuo, masa normalnog sveta koja mirno protestvuje. Intelektualna elita.

A ako se pali skupština, uperićemo snop svetlosti u nebo sa slikom dvoglavig orla i jedan čovek će doći..

U tome i jeste problem, to je sve "fin svet". Ne kuka i motika

Jako sam ogorcen sanjam te nocima milujem ocima. Ako se slucajno pojavi jos neko da laze ko ti bice mi jos gore i pastoji mogucnost da se ubijem pa ono nadajmo se najboljem.

Jeste, logika mi je da necu da setam ako nece da setaju ni oni koji su u goroj poziciji od mene. Jebe mi se da trosim svoje vreme prvenstveno zbog njih ako oni sami nece da ga potrose.

Meni vucic generalno i ne smeta ako gledam uzu sliku da utice na mene direktno. Direktno utice najvise na ova drugacije polarisana govna obojena zutom bojom koji su ostali bez prihoda promenom vlasti a to moze samo da raduje normalnog coveka. Isto tako ce ga radovati i kad ova govna ostanu bez primanja kad se sledeci put smeni vlast. Ovo setanje e aj oteramo vucica tako sto cemo se iscimamo po sat vremena svakih nedelju dana da malo prosetamo je u rangu grejanja bazena serpom vruce vode dakle bespotrebno tako da mi se jebe da idem tamo. Pogotovo sto vidim i neke politicare tamo kurac cu da odem da me neko svrstava u ove ili one govna glupava opozicijska kurcem ne mogu da mrdnu samo cekaju da ljudima dokurci pa da ih sami izguraju na vrh inercijom jer “aj samo da sklonimo ove”.

Znaci kad budu spremni da se protestvuje godinu dana svaki dan po 16 sati i da nema sklanjanja ni ako izvedu milicuju i vojsku i da imaju neke jasne zahteve realne a ne “e mi se skupili aj daj ostavku pls” onda cu da dodjem ovako sreca pa ne idem u grad inace bih samo pizdeo zbog guzve.