Prijava

ja sam samo iznela svoje misljenje o protestima a mnogi su se nasli prozvanima sto dalje govori da sam poprilicno u pravu i nije moj problem sto ove lobanje ne mogu da zapocnu zdravu raspravu valja nemaju taj potencijal za razgovor bez jebanja mame i slicno.... opet kazem spoj genetike i neimastine ubije sve u osobi i pretvori ga u zombi setaca za bolje sutra

Ирена јесте ли ви сувласник Ана рс женског форума, и јесте ли у Вортексу?

еда, Ирена, имам налог на јАна женском форуму, како да га деактивирам?

kada dobijes muda sam se deaktivira

ахаххахахаххахахаха, супер форица, ја те лепо питам, ти тако брезобразно одговараш, па чему то?

Еј еј, молим без ватре, ја сам пацифиста, то што се ова дама горе осећа угрожено, па напада кога стигне, није мој проблем. Ја питао културно.

pa lepo sam ti ogovorila da se nalog sam deaktivira cim dokazes da nisi picka

Што сам пичка, нешто ми промиче, први пут сам ти се обратио, па ако може, демистификуј.

zasto bi imao nalog na sajtu za zene (citaj :picke, ribe, majke,kraljice) ako i sam nisi jedna od njih?
Ako smeta to picka mogu ja tebe zvati i seko, maco, kraljice treba samo da mi kazes, ne nerviraj se bebo pojedi sladoled meni uvek pomaze u tim danima

воимјаоца, не схватам што си негативна толико, питам те лепо, ти мене нападаш неким клиначким питањима, е зашто имаш налог за сајту за жене?!
У полициКИ сајта Ана не пише да је забрањено имати налог ако си мушког рода.
ево за тебе инфо да сам ушао једноч на сајто Ана.рс женски форум и то кацам се регистрирао пре љето једно.
Оћеш да ми одговориш како се деактивира налог?

IrenaVelicanstvena
To su obicni dokolicari kojima nijedna vlast ne valja, valjda je lakse optuziti vucica , milosevica ..... i slicne za licni neuspeh i nezadovoljstvo zivotom, nego rascistiti sa sobom pa probati malo uloziti u sebe da ne budes gnjida ceo zivot jer realno za sposobne pametne ljude uvek ima posla i moze lepo da se zivi. Problem je sto ove matore budale ne mogu da urade nista po pitanju zivota pa je vlast glavni krivac sto su bezali iz skole i u mladosti nisu uradili nista da uspeju u zivotu.

+1
(ovakvi trolovi se nisu bacali ni u eri smaremeta)

Pa nemojte temu o protestima pretvarati u zašto si pička ako imaš profil na ana rs nemojte debili biti

Ја само лепо пита, овај тролер ту глуми шерифа шта, нисам ја крив што су је душан1001ноћ и запата напунили густим секретом.

dovoljna stvar zbog koje se moze protestovati su ovi prolivi od novina i medija, vredjaju inteligenciju, 1000 ljudi na protestu, perjane jakne mrs govnari jedni

ova vukajlija je baš postala krajnje retardirano mesto, mislim oduvek je bila, ali sad je baš dostigla vrhunac

inace na protestu je najmanje bilo "krezube sirotinje" i ljudi koji loše žive i nemaju posao ili rade za minimalac, većinu su činili ljudi koji nisu izašli na protest zbog ekonomskih razloga i te vrste nezadovoljstva, već zbog kriminala, gušenja slobode, diktature i debilizma ove vlasti

tako da poštujem i razumem ovaj psetov stav:

Jeste, logika mi je da necu da setam ako nece da setaju ni oni koji su u goroj poziciji od mene. Jebe mi se da trosim svoje vreme prvenstveno zbog njih ako oni sami nece da ga potrose.

a ljudi koji su za nasilne proteste (i ja sam lično za to da se malo "radikalizuje" cela priča) ne shvataju da protestanti uopšte nisu iz tog miljea, tj. da takve nasilne pobune i revolucije pokreću uglavnom određene grupe huligana, koje su u našoj zemlji trenutno pod kontrolom vlasti, tako da sumnjam da će doći do ikakve eskalacije, ali i ovi mirni protesti znače, evo već danas slina objavio da su kao uhapšeni oni napadači na novinara, što je bio jedan od zahteva jučerašnjeg protesta (naravno, samo inicijali i verovatno će da ih puste za mesec dana), ali svejedno, malo ih ipak i ovo podrma, ko zna, ako se proširi malo po drugim gradovima, možda i nešto kvrcne u ovom izmanipulisanom i uplašenom delu naroda pa se malo i okrene ćurak

IrenaVelicanstvena na 'Tragovi u snegu'
Odoh sad, nema me neđelju dana dok ne prođe ban na pazlu koji sam sam tražio, jelte.
Neću čitati više komentare na ovu defku pa pozivam sve lickavce da za to vrijeme dođu i jezikom stimulišu Agiletovu prostatu... mogu i međusobno to da rade pa da ispadne kao iz onog filma "Ljudska stonoga". Inače stonoge su ogavne ali su vrlo zanimljive za istraživanje. Volim one sa debljim tijelom i kratkim nogama koje mogu da jedu miševe.

pre 4 godine

А значи негативност датира још од 2014е. Или феминизам>>? Корнфлекси?
Сета?
Блек дијагноза!