Prijava

Ps ovo diskretno izigravanje muskarcine sa "JA IMAM nek seta ko nema" moze komotno na temu Transfer blama

U pravu je pseto pa nije ni 5 oktobar bio mirna šetnja od sat vremena subotom.Mada je svakako dobro da se održavaju protesti i svakako bi otišo i na ovakvu gejmirnušetnju da se organizuje u nsu

A jebi se ps, nisam video ovaj tvoj poslednji post. Korektan stav imas, zaboravi sta sam rekao xd

И заборавио сам да додам - колко вам иде на курац Јеремић који свуда показује своју жену и ћерку мислећи да је тиме доказао да је јебао?

ovako da idem da setam zvizde mi jaja ima ovih kao tilmo sto izdrzavaju porodicu sa 40k pa nek setaju

ahahhahahahahah

Maestro jel to ne mozes da odradis ban od 24h?

Citiracu mog nastavnika fizickog iz osnovne skole: "To sto mi pokusavamo protestima da vratimo kosovo (u to vreme), to je isto kao kada bih ja lopatom hteo da ugasim sunce"

Veliki pozdrav mom prijatelju koji nosi niknejm - puppetmaster

To su obicni dokolicari kojima nijedna vlast ne valja, valjda je lakse optuziti vucica , milosevica ..... i slicne za licni neuspeh i nezadovoljstvo zivotom, nego rascistiti sa sobom pa probati malo uloziti u sebe da ne budes gnjida ceo zivot jer realno za sposobne pametne ljude uvek ima posla i moze lepo da se zivi. Problem je sto ove matore budale ne mogu da urade nista po pitanju zivota pa je vlast glavni krivac sto su bezali iz skole i u mladosti nisu uradili nista da uspeju u zivotu.

Čiji god da si dupli napušiš mi se kurca
Pozz:*

jesi li i ti dete NK radnika pa ti vucic kriv sto ti se keva skolovala za masin bravara jer je u njeno doba to bilo in kao jala brat danas?

Nece biti nikakvih vecih dogadjaja, pučeva, ratova. Samo krčkanje situacije i kao "ce li bude nece li bude" i na kraju nikad ne bude, jer su ljudi picke postali i gledaju u telefon po ceo dan. Zadnji put kad je bilo "oce kaki nece kaki" i zapravo doslo do sranja, je bio ono sa Irakom 2003 kad su se kao premisljali dal da napadnu i na kraju napali. Razlog: ljudi su anestezirani smartfonovima

Čiji god da si dupli napušiš mi se kurca
Pozz:*

+1

Hahah nesto se mislim pa da ne gledam jutjub po ceo dan i janka kako se krevelji, sa ovim mojim kvalitetom civota, hahah pa do sad bi napadao nozem po ulici svakog za kog smatram da ne zasluzuje to sto ima

Jebo ti mašin bravar tatu retardiranog

OZBILJNO JE POSTALO PSETO DOLAZI
https://i.imgur.com/sfBUmDj.gif?noredirect

ps
ako postane ozbiljno da treba se pali skupstina dolazim odmah

i da pocne puc od stane ove komedije od naroda, lepo posaljes policiju i vojsku sa dugim cevima i za jedno lepo popodne rasteretis budzet zemlje za miliarde dinara koju bi bacao na socijalu krezubu i dzabalebarose kojima nista ne valja

ti si neki novi bog skeca ovde mujo*?

I tako se još jedna tema pretvori u medjusobno napušavanje dvoje ljudi