Prijava

Uh nerealno mi je da je sila ljudi ovde očekivala juče da se upadne u skupštinu... I šta bi bilo posle toga?

Realno ovo nije 5. oktobar. Vučić nema krađu izbora kao Sloba, ima sila ljudi koja ga glasa i kojima je dobar bilo iz interesa bilo što ih je kupio sa plakanjem i pričama o teškom radu. Svrha ovih protesta je da se razbije cenzura da bi na izborima neko mogao da ga pobedi. I jebem li ga, valjda je delimično uspelo sa tim.

Činjenica je da mu se tresu gaće jer stalno trubi o fašistima. Još juče provocira kako je hteo da se obrati okupljenima ali se predomislio kad je video koliko ih je malo... Aktivno radi na tome da izazove nerede kako bi posle mogao da trubi "ovi fašisti izazivaju nerede, ja dobar bla bla bla".

Ako ne ispadne neko sranje realna su dva scenarija. Prvi da na sledećim izborima padne na oko 40% podrške i da posle toga postepeno krene njegov pad. Drugi da opozicija usere i da protesti prestanu.

Sve u svemu, može da se priča o tome da li su protesti uspeli i da li će da se promeni vlast samo ako se podigne izlaznost i ako mlađi krenu konačno da glasaju jer jbg internet > pink.

Realno ovo nije 5. oktobar. Vučić nema krađu izbora kao Sloba

prestao ovde da citam

Inace za Maestra i slicne politicke analfabete koji su zacudjeno gledali kad sam rekao da Rusija ima veliku ulogu u protestima...

https://informer.rs/vesti/politika/430863/sramno-saopstenje-sputnjika-prenosili-najgore-lazi-protestima-sad-glume-zrtve

kolko je jezivo i strasno ziveti zivot ovog kakloda bombasa, zivi u patoloskom strahu od svega i svacega, tipa kad vidi malo dete od 12 godina u busu u zvezdinom dresu odma pocne da ga gleda ispod oka onako sa mrznjom, pa se okrece po busu kao SIGURNO MI NAMESTAJU KLOPKU...i tako vecito je u nekoj paranoji, hoda ulicom pa se uvek okrece iza ledja dal ga neko prati i uhodi

haha evo ga jos jedan bulja, kako ih klasifikujem u dve reci... ti si samo mali cika bulja pezose

Bpmbi, da Vučić pomaže Patlidžan ko Zvezdu ne bi mogli da ti otmemo sendvič iz ustiju :D

ovako samo ne mozemo kitu da mu otmemo iz ustiju xd

A činjenica je da je njihovo izveštavanje sa protesta bilo krajnje neprofesionalno. Jer, kako drugačije nazvati to kada "Sputnjik" u svom izveštaju izjednači zvaničnu procenu ministra policije o 7.500 okupljenih građana i očigledno lažnu tvrdnju Trifunovića o 100.000 ljudi?!

Za nekoga je možda šokantno to što je ruski "Sputnjik" u subotu izveštavao kao američki "N1". Za nas, ipak, nije. Jer, mi znamo da predsednik Aleksandar Vučić vodi nezavisnu politiku koja je interesu samo i jedino Srbije. I to smeta mnogima na Zapadu. Ali i na Istoku.

Ovo liči da je Vulin izjavio

Meni vise lici na Dacica.

Треба побити и једне и друге, и "власт" и "опозицију".

Sram vas sve bilo. Gomila neradnika i zabushanata, doshla sa svih strana iz svojih selendri da rushe Beograd. Vratite se u svoje selendre i ostavite nas Beogradjane na miru. Protestuyeahte? Protestuyeahte? Mislite da ste mnogo cool. Idemo kao na protest. Idite nazad na svoje njive. Ili nadjite neki posao, ako uopshte znate shta yeah to. Neradnici yeahdni. Posle kriv Vuchic...

ee alo bombas, jel mislis da su svi zaboravili kako si bar 5 puta odlazio sa sajta zaklinjuci se u sve najmilije kako neces vise nijedno slovo ovde da napises pateticni dedice, i onda se pojavis posle mesec dana samo uletis da pises kao da se nikad nista nije desilo i kao da svi imaju amneziju, je li, ti ces nekom da delis lekcije iz morala prdonjo impotentni??

bezi bre cika bulj0 #2

Hahaha ko im bre pravi ove spotove? Ali ako ćemo realno ovaj spot manji blam od svih prethodnih.