
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
Nek ne brine dok je fbih bice za jovore slobodnih radnih mjesta
Tako je Cara.
Bitna je RS, bitna je institucija predsjednika.
Dodo kao persona nije toliko bitan. Da li njega neko gotivi kao ličnost ili ne, to je lična stvar.
c, dodig je uzurpator te funkcije od samog starta. Jer kakva je to institucija presednika entiteta koju stranci jebu kako im volja a ovaj plaća kazne da ga ti isti ne ćorkiraju. Pogrešnoj crkvi se molite.
Kakav je da je, narod je za njega glasao. Ako se pišaš po njemu, pišaš se i po volji naroda.
al smo pametan narod u pičku materinu, baš zaslužujemo poštovanje i mi i ostali balkanoidi.
cus volja naroda lol
nemas to, imas samo instalacije i pobune koje ponekad uspevaju. Sve ostalo je kontinuitet vladavine. Tako i ovaj magarac proizvod dejtona koji se posrbio sa porastom kešine i imovine
Jovac Dodikovac
Jova nije Dodikovac ALI
https://www.klix.ba/vijesti/bih/kako-su-propale-sve-dodikove-prijetnje-i-zasto-mu-gradani-rs-a-ne-trebaju-vjerovati/250820049
Jovo be like: kako da mu neverueem, njega je birao narod crpcki naroood
bio danas kod frizerke, ona kaže, još nije gotovo
ako ona kaže ja joj vjerujem
A zna se da taksisti, frizerke i žene sa dva prezimena znaju istinu!!!
I kod nas komedija, ali frizerka izgleda u pravu
https://www.klix.ba/vijesti/bih/milorad-dodik-podnio-apelaciju-ustavnom-sudu-bih-protiv-pravosnazne-presude-suda-bih/250820154
https://www.klix.ba/vijesti/bih/referendum-u-rs-u-povodom-presude-suda-bih-u-slucaju-milorada-dodika-bit-ce-odrzan-18-ili-25-oktobra/250820188
i sta, izadju prvoprekodrinjani i izglasaju za 90% za doodeskaru
i onda ovi lagano dođu kazu NJET ne vazi nije ustavno ruski uticaj bla bla nemate pravo na to dzaba ste krecili
pa rekli su oni tako i za 9. januar, pa ga mi i dalje slavimo
jes brt, al 9 januar nije očo i platio kaznu ustavnom sudu a pri tome ojadio srpsku ko zna koliko.
istog tog devetog januara nisu instalirale kojekve ješovanske nakaze tipa olbrajt i sl.
nije referendum podržavate li Dodika, nego nešto drugo
o podršci Dodiku se odlučuje na izborima, a ne na referendumu
a šta je referendum da čujem, da nije možda oćel se ocepimo ili ne
O tome da li treba uvažiti presudu koja je donijeta zbog nepoštovanja odluka visokog predstavnika koji je tu postavljem bez podrške savjeta bezbjednosti.
Ili nešto u tom fazonu, neko će im već sročiti.
U suštini, tipa, da li podržavate smjenjivanje narodnom voljom izabranih predstavnika na takav proizvoljan i nedemokratski način.