Prijava

Доста је било даунисања, затрпавања форума спемом, србофобије, вријеђања свих чланова и кмечања због нејебице и недостатка памети. Ставимо тачку на тумор Вукајлије звани Мачак у чизмама. Подржите иницијативу грађанства Вукајлије.

То је то, имамо и оптужницу, да све буде по протоколу

obojicu bih ja vas momentalno banovao, smarate već danima

немој тако троножче, ја бар не вријеђам сваког редом

Banovanjem Macka zakucali bi zadnji ekser u sanduk vukajliji. Onda bi se vratio kaizen i spustio ga u zemlju

Не, само оне који се не слажу са твојим даунизмом, и ја сам себе поприлично деградирао улазећи у расправу са тобом, ти си дечко као говно, ко год те дотакне усере се

Otjerali ste Boba Rocka, Bombasa, Olanika i sad hocete i Macka? E pa nece moci ove noci !!!

Ти деградираш све нас овдје твојом појавом. Иди негдје друго па пропагирај радикалну србофобију, предлажем форум klix.ba, тамо Плиду рентује биће вам лијепо. Глуп си као тоцило и сваком твојом објавом рушиш углед сајта, а и интернета уопштено

Ciji je dupli ovaj macak i nek puse kurac vise moderatori,kao cimaju se oko sajta ovo ono 30 posto naloga ako ne i jace ovde su dupli,jel tesko da ih banujete sve otvorite im original i cao

И да, у вези Плидуа сам погријешио, ти и он сте топла браћа, покупи и њега на пут одласка па одите иза неког жбуна и наизмјенично се трпајте док препричавате драге вам приче о клању Срба из БиХ током Другог свјетског рата

Realno vaše više skrivanje originala ko da ste na interpolovoj poternici, šta jeste pretili nekome odavde ubistvom, silovanjem pitaj boga čime pa sad krijete vaše originalne naloge kao zmija noge?

EDIT: Msm znam da su ljudi to ovde radili i prolazili bez ikakvog i bana, tako da ono

realno velikiblek, ja bukvalno danima ne ulazim jer kad uđem vidim milion nekih duplaka ne možeš ih ni pohvatati više
došlo doba da se obradujem kad vidim da maestro postuje, bolje i to nego neki čika bolja bob rok

A meni se sviđa što svi mi kao ovde igramo igru gde kao ne znamo da su sve ove pojave ustvari jedna osoba

Ja imam samo jedan dupli nalog i to je ovaj. Jedini razlog sto sam ga napravio je sto je prosli banovan. I ovaj mi je bolji, cak i da mi vrate stari jebe mi se za njega. Ionako sam bio klinac na tom nalogu jer je star.

Tronožac
obojicu bih ja vas momentalno banovao, smarate već danima

Zamislite da sam ja neki bivsi robijas i sad kad sam izasao sa robije promjenio sam se malo se socijalizovao i napravio novi profil, zreliji. Ostavljam burnu proslost iza sebe, nov sam covjek

Pliduuu
Ja imam samo jedan dupli nalog i to je ovaj. Jedini razlog sto sam ga napravio je sto je prosli banovan. I ovaj mi je bolji, cak i da mi vrate stari jebe mi se za njega. Ionako sam bio klinac na tom nalogu jer je star.

Pliduuu s originala http://xdn.tf.rs/2016/02/03/BzU5PfYCMAAq8iH-670x627.jpg

VS

Pliduuu sad https://cdn.vox-cdn.com/thumbor/zsxgFvmY7zeV464SZSfHjUJKwb4=/0x0:4030x2616/1200x800/filters:focal(1721x66:2365x710)/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_image/image/58755269/usa_today_10586066.0.jpg

EDIT: Meto bi Nurkića, ali ne znam da l je Nurkić doživeo neku 'vaku transformaciju od klinca do danas