Prijava

Hahahaha pa bas to djoto, sramota me proslosti. Isto tako cika bolja, napravio novi profil jer je na proslom imao 13 godina i zalio se bruceu da ga pogadja kad mu kazu cika bulja

чика буља хахахаххах

A ti boljo, ostavi macka na miru i nece biti frktanja. Budimo slozni u ovim teskim vremenima za vukajliju, pogledaj zadnju aktivnost modova i bice ti jasno da su se kapetani ispalili, sta ce tek biti sa nama obicnim putnicima..

Знам лудице али србофобија се не може толерисати а посебно не на српском сајту. Плус лик је глуп као пањина и причљив до левела ексцентричности, а то је погубна комбинација сви се можемо сложити. И да, прва реченица је упућена и теби.

Који модератори блече јбт па нема никога те врсте већ 8 дана на сајтоу хахаха

A pa dobro,bili su aktivni jedno vreme

Може мултитрајн за чика буљу ахаха и за све његове појавне облике, кад буде научио да се не понаша као сељобер из херцеговачког камењара, нека направи нов профил па да видимо, а блеку и троношцу поручујем да ми попуше курац

Zashto? Dobro je autor.

obojicu bih ja vas momentalno banovao, smarate već danima

nek puse kurac vise moderatori,kao cimaju se oko sajta ovo ono 30 posto naloga ako ne i jace ovde su dupli,jel tesko da ih banujete sve otvorite im original i cao

Нема више културе за чика буљу, дечко је тотални љаксе, трајни бан јебем га у уста дебилна босанска

Боље тотални љаксе него тотални ментални ретард као ти. Напусти сајт крпељу малешни. И ја тебе јебем у уста моронска босанска, босанчино глупа

Неће више босанци овде чика буљу да промоле, буди сигуран

Нестаћеш ускоро са вуке као да никада ниси ни био овдје. Што босанци јебени мене да промоле? Очима их не могу. А твоју коњевску појаву кад видим одма ми падне мрак на очи

Е ко хоће, сељага из камењара долази сад 14тог у БГ да обнови залихе шампона и помази асфалт, па ко је заинтересован да се шиба с њим, ја бих радо ишао али нећу бити у СРБ

Мачак у чизмама јебени као курац је глуп

Srećna Nova svima, da u miru i slozi preživimo 2019-tu :*

Otvorite Bolji i Mačku posebnu temu gde će se svađati i onda za svaku svađu van te teme ih banujte.