Prijava

Usled spema koji nastaje na forumu a zbog nefunkcionalnog četa, otvaram ovu, nadam se, privremenu temu na kojoj možete da diskutujete o svemu i svačemu...ali i da se progonite, vređate i sve ono što jedan čet nudi.

Upozoravam, međutim, da i dalje važe neka pravila i da nema iznošenja priv.informacija, pretnji i neukusnih uvreda na račun porodice, nacionalnih, verskih i ostalih opredeljenja.

Nastavak razracunavanja na drugim, specificiranim temama, donosi ban učesnicima istog a po diskreciji modova.

Hvala i srdačan.

Koliko poena je granica za forum?

A pa lepo...
Evo :)

Ima vakav čet, isto nit vidiš prisutne, a i moraš da rifrešuješ da bi se pojavili novi postovi....

Vratite na 50, pobanujte čika Bulje i to je to. Otvaranje ovakve teme je spem, trebao bi da se samobanuješ malo na 30 dana

Трајнујте мачка у чизмама и све његове нискоинтелигентне појаве. Ако се овако настави, нико ни на форум неће долазит због њега.

Modovi ne mogu da vrate jbg

A znate na derbiju u dete da rešetate

Gde može da se vidi ko su modovi?

Iz nekog razloga vi ne želite da rifrešujete zvanični čet, obozavate jebeni progon na forumu. Pa evo vam :)

A i možda se Kaizen javi...

Hahaha našao sam ne znam da li znate ali Glavni je mod

Posljedni aktivni autori i dole na dnu

Pa da bila je lepo tema za moljakanje kaizena da popravi jebeni čet, ali neko od modova je tu temu morao da zaključa :-)

Video je on sve, autore Giotto...

Ima vakav čet, isto nit vidiš prisutne, a i moraš da rifrešuješ da bi se pojavili novi postovi....

Profe, a koja je fora sa ovakvim tvojim arogantnim ponašanjem, mislim nije da me pogađa ta tvoja baletanska agresivnost ali u čemu je poenta

Kako misliš baletanska druže?