Maestrovi tigrovi

  1. Ti i kumara napred a Ivan Gavrilovic iza al onako na sredini da ne mozes da gledas u retrovizor od njegove glave. I kad neko odvali foru on onako overreactuje kao i uvek uzme drma sedista od smejanja kao

  2. Ivana stave pozadi i neobraćaju mu se uopšte, ignorišu ga kao da nije tu samo
    Vas dva napred razgovarate

  3. I krenete da kao nehotice pljujete Dr Igija ili nekoga s kime je ovaj blizak

  4. I da ga ponude fantom sokatom a da sipaju mer u tu flasu

  5. To je već krivično delo

  6. Jedino ako im plati za taj sok, svaki odraso covek donosi odluke sam za sebe

  7. Pregršt dobrih saveta, Prov je uneo dašak svežine u ovu temu. Seti se i mog saveta za uvod pre početka klipa (špica). Možda neki animirani auto koji vuče natpis "PATROLLA"...veeeliku razliku ćeš odmah napraviti u odnosu na ostale friške jutjubere.

    Odlična ova ideja za goste u vožnji, neka srpska verzija car pool karaoke...samo ne. Možeš recimo da budeš baš drzak pa napravis čitavu priču o konzumiranju alkohola dok voziš pa kao sprdnja → Patrola a udaramo po alkoholu. Odmah bi privukao gomilu ljudi kojima je pun kurac murije koja smara ako voziš pijan, moš misliti.

    ALKOHOLNI FANTOM ponovo udara...Već vidim naslov za par godina.

  8. ahahahahhahahaahhahhahahhhahhhahahahahhahahahaha

  9. Patrolla se plus rimuje sa dvola tako da imaš i fanbazu iz RS automatski

  10. Sledeće sezone će Memedović biti gost...

    MAESTRO: Jovane, je li tačno da ste u Rusiji upisali Vaš najveći lovački uspeh?
    MEMEDOVIĆ: Tačno je. Upucao sam medveda od 200 kila tačno međ oči...
    MAESTRO: Ajoj lovačkih ođe...

    http://replygif.net/i/104.gif

  11. A kad odjebe kuma ima namerno da se vozika onuda kuda kum prolazi, i kad bude vozio Biljanu Sečivanović ima da joj kaže: Evo mi kuma! Kuuuumeeee! i da ubrza gas i da namerno natera auto na baru i isprska kuma celog...

  12. https://youtu.be/8drev8r7pNk

    Haha evo ko ima 14 minuta zivota na bacanje

  13. Samo da napomenem da smo ovo iz sprdnje snimali 2015-e godine, cisto da vidimo kako bi izgledali na kameri kad bi se snimali za yt. Ovaj klip nije ugledao svetlost jutjuba do malopre, tako da prov, pre nego sto opletes kilometarski post o ovome imaj u vidu ove stvari.

  14. Запратио. Као форумаш солидна куртончина нема ту спора али на ћубу дечко који обећава.

    А и што да не погурамо нешто 2019те на вукајлији ионако се само кука како не служимо ничему.

  15. Maestro baci neki disstrack na andjelu i nadju

  16. Засад су сви Мајстрови клипови повећи трансфери блама, али полако, нисам неки експерт за јућубе али рекао бих да има потенцијала да стекне бар 10к публике. Сними нешто кохерентно за промјену Мајстро.

  17. Trema ga jebe opasno i ovaj naglasak ne znam odakle je al mi se ne svidja naglasak

  18. Kum mu uopste nema takav naglasak a iz istog grada su,kaze da je Krajisnik,nemaju ni oni takav naglasak,stvarno ne znam odakle mu to :)

  19. Ма вјероватно је један дио живота провео у Босни или Крајини па кад је дошао у Србију мало попримао њихово и развио неки мутант нагласак. Има више таквих случајева.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.