Prijava

Ej, a kako ste došli do toga da se maestro čuje telefonom sa svima vama.

Plus onaj patetični pokušaj da sa svetlanom menja sličice.

Meni da zatraži broj telefona oterao bih ga u kurac.

A on se ovde čuo sa bohorom, provom, remeom. Koj kurac jbt, koje su vam teme bile kad vas je ovaj psiho zvao i zašto ste mu dali br telefona?

Thilmo jesi li ti to jedva docekao da neko ispadne veci retard od tebe pa ga sad prozivas?!
Sta mamuzas mrtvog konja?

sta jebes razvaljenu soju xD
( da, znam, broj seksualnih partnera ne utice na vizuelni izgled niti funkcionalnost vagine ugini)

Moraces da objasnis kako je to povezano sa bilo cim odozgo.

A on se ovde čuo sa bohorom, provom, remeom. Koj kurac jbt, koje su vam teme bile kad vas je ovaj psiho zvao i zašto ste mu dali br telefona?

Nije se čuo sa mnom, pitao me da se čuje pre neki dan, doduše, dao bih mu broj da sam mogao tada da pričam.

Nežna srna
Laku noć Maestru kome treba uteha ali je neće dobiti od mene. <3

.

Zato si ti dobila dick pic od Maestra sig

daj mi broj reme da pricamo o francuskom novom talasu satima

Ova soja se sama namešta da je ljudi seksaju po forumu.

Ohhh vejt...

Reme, onda se ispričavam, mislim da je negde pominjao telefonski poziv u vezi tebe.

Aj Thilmo ne seri. Jedi taj Zlatiborac i cuti.

Pa u vezi mene je pričao sa Provom. Tj. valjda mu Prov pričao da ga neću tući, ili šta god.

hahahh zamisljam remea kako melje maestra rukama i posle toga onako usmrkne i zalize kosu cesljem i nastavi da prica o gasparu nou kako je sranje

Edit: za sojin komad

Eto, iznervirao sam te na prvu. A kod maestra si držala neku hladnoću u komentarima.

Slušaj me, znam da ti ovo zvuči čudno ali ne želim da te jebem, po forumu.

Može neko ukratko da mi objasni o čemu se radi?

Kakvi su ovo lajvoui pozivi šta se koji kurac desilo?

Brt ne znam kako ovo da ti kazem, ali nisi me iznervirao.
Ali ono, tema zamrla ti ides da je ozivljavas, na stranu to sto otvaras duple da prozivas ljude jer cak i tvoji dupli imaju vise kredibiliteta od tebe.
I u pravu si, nema smisla razgovarati stvarno.

pa bog te jebo ja sam bila ubeđena da od ove maestrove priče ne može biti ništa gore, al thilmo je uspeo i ovo da zasere
bravo, thilmo.