Maestrovi tigrovi

  1. дјелује као добар човјек, шта знам. сви сељаци су честити људи.

  2. kakav je ovo prevar, deje klip?

  3. Aj imitiraj Janka

  4. Тхилмо баш си га наљутио оцрнио те као да једеш малу дјецу. Ниси му ваљда преотео неку рибу?

  5. Ne znam brt, baš je odlepio.

  6. Izgleda da je kliknuo na neki virus, obrisali mu se svi video snimci sa kanala čoveče.

  7. Nije me spomenuo u liveu, moja podrska bledi

  8. Cak ni da kaze glupa muslimancina obrezanog kurca..

  9. Помени ме у стриму Мајстро, не заборави колико су ти моје конструктивне критике помогле

    Kaze covek pomeni me posle kad sam ga pomenuo ljudi se, pokusava da me spusti nekim forama sa kupusom :/

    Plidu sta da te pomenem ne znam ni da si bio tu i gledao, sto se nisi javio na cet jbg

    Tilmo pa jebe ti se ako su uklonjeni svejedno si skinuo sve na komp da imas :)

  10. Sta vi mislite oce li imati hejtere maestro kad se probije?

  11. Brate, sako iz moskve je definicija harizme za maestra.

  12. Не покушавам да те спустим, што би се рекло смијем се са тобом, не теби. Опуштено, хвала на помену.

  13. Maestro pošalji mi broj telefona u pvt

  14. Da l da otvorim kanal, kao neki novi jutuber sam i da mi prvi klip bude deo gde maestro imitira janka sa onim upaljačima na očima.

    Ono skroz ozbiljno i da stavim neki opis da ispizde klinci sa pljuvanjem plagijatora. Xd

  15. Ti bi to mogao da izneses Tilmo

  16. Е да, хтједох да кажем да је Бохор пичка. Хвала

  17. sedam dana ti je ovo

  18. čuo sam neku teoriju da u alternativnoj realnosti onaj lik da je umesto vučiću pederu izjavio vučiću pičko, ubrzali bi revoluciju za godinu dana

  19. Hvala Kosmo
    Manijače lolčina druže

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.