Maestrovi tigrovi

  1. Ne udarajte na instituciju polomicete zube

  2. Maestrovi tigrovi ne postoje, postoje samo Kajzenove hijene

    i palmini nigrovi, valjda sam dobro linkovao

  3. Gde je sad plidu vodja tigrova da izgrmi ovde da vas popisa

  4. Ciklone brate pa bas ce to editovanje da ocera i ovu saku jada sto se skuplja odje.

  5. Мајестро ено га у банову брзо оцењиво бедно.

  6. manijače, pvt sam ti poslala za dobra stara vremena kad smo se u komentarima voleli ti i ja:-*

  7. miki, a realno nebi se ta iz price bunila ni da su je pocepali, gledao sam ja par filmova (da izuzmemo metaforu za kumaru)

  8. HAHAHAHA PROVIRON UBO KO PRSTOM U GOVNO

  9. ova pričica što je proviron napisao komotn može u rubriku legendado

  10. postade ovo oftopik dobrano :/

  11. Hahahaha pričica sabija hahahahahahahahah

  12. ja sve vrijeme pokusavam da kontam sta mu je poenta uopste hahahahah

  13. https://www.youtube.com/watch?v=FuTNk0bpHjw

    dosta vise negativnosti na ovoj vukajliji ha ha

  14. kakav ucmar od pjesme

  15. Јесте, Кени, баш ће их отерати. Па, та екипа која је овде тек сад неће ићи, јер воле људи ту конфликтну клацкалицу. То нам је свима у генима - боље дуга и за его испуњујућа пат парница него брза победа без дражи.

  16. hahaha citam jebeno o nekoj likusi koju jebu crnci u blatu i pokusavam da povucem paralelu sa maestrom jel maestro crnac koji je dobar ili je devojka ili trenerka i koga su pocepali da li su modovi crnci ili smo svi mi crnci
    vise mi je bilo jasno dok sam gledao erejzerhed

  17. https://i.imgur.com/SO1ElEQ.jpg

    Haha kako jadan pokusaj da se ugusi institucija. Nizak udarac. Ali jos cemo se cerat. Jedan je plidu kapiten!

  18. zasluzio je ovaj houltu jer je glup i arogantan uz to sto je glup ispao na temi istorija

  19. hahah sta mu je cilj da mi se digne kurac onim opisom dojki na pocetku ili maestro ima velike dojke
    molim vas da ne trazite objasnjenje od njega zelim da nikad ne saznam nek bude kao neka mitoloska prica koja za svakoga ima drugaciju pouku

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.