Prijava

probaj gej populaciju da pridobiješ , šta ja znam drkaj ok ti je tikvica iz organske proizvodnje u bulji kada prolazi Vice možeš i ti. Srećnooo prijatelju dragi

hahahah sredovecni tilmo i dalje ne moze da mi oprosti sto sam javno rekao da zaradjuje 70 000 dinara, a ne 1000e kako ovde neki pricaju i da to sto ima malo vise od komsiluka i dalje ne znaci da nije teska beda, plus na to sve kad dodas jos je ona najgora sirotinja u glavi, tipa odvaja deci od usta da digne kredit da kupi kola od 10k da ih vozi kako sam kaze jednom godisnje namore, a ostatak godine da mu stoji na parkingu da komsije gledaju i crkavaju od zavisti....pa jel te nije sramota vise....razumem ja frustriranost kad se priblizis pedesetoj, a i dalje ti i tvoj tata u maloj sobi od 20 kvadrata...prestani da mrzis ceo svet jer nisi sposoban za nista drugo osim da razvosis kobasice i da one jadne devojke promoterke stipkas onako za obraze i dajes im neke seksisticke komentare jer mislis da si im boss, nego gledaj da usmeris energiju u neke pozitivnije stvari osim da zavidis svima i da svima zabijas nos u novcanik, nikad nije kasno za napredak

kopiraj nove americke jutjub trendove jer nasi jutjuberi kasne 5 do 10 godina, otprilike sta je senzacija bila 2011 u svijetu na yt kod nas je tek sad

jel te nije sramota u petoj deceniji zivota da razvozis kobasice po gradu i da se smatras nekom elitom?

jebeni taksista za kobasice

Ahahah ovaj pezos je bre hahaha

Podrska mladom preduzetniku

ha ha ha... al dobro 70 hiljada nije mala para za srbiju. podrška za kobaje.

hocu da kontaktiram stecana i kornelija, ima li neko ideju kako?

Taj Thilmov posao nije los uopste, al je pezos lud sa ovim prozivkama hahaha

Od Maestra veceg dauna nisam video. On je kralj medju daunovima. Ne znam zasto taj matori konj provodi dane na forumu. Budala.

Kralj dauna bebo. Influenser.

Kazi pezose sto si me izbacio sa fejsa. Kazi ljudima.

izbacio sliku posle 5 meseci kruza sa bahama, a ja pitao sto su mu ruke samo do laktova pocrnele..

Rob jebeni iz potpalublja..

Rob iz Podpalublja vs Srednovecni Thilmo

Где је један, ту су сви. Маестрови ТИГРОВИ!!