Maestrovi tigrovi

  1. Ahhhh ovo me posebno uvredilo

  2. trenutak kad neko sad treba da napiše vukajlija

  3. Hahahaha Prov legenda! Ali legenda! I sjajno, konkretno obja§njenje njegovog posta od strane Remea a kako bi kolega Maestro razumeo.

    I da odgovorim Maestru - ne, nemam ni najmanju nameru da te "jebem", ne gotivim tvoju meštansku njušku za taj intiman čin...ali ti opet skrećem pažnju na tvoje nadobudno ponašanje i nesposobnost prihvatanja kritike. Imaš potpunu slobodu izražavanja na sajtu, otvaraš teme kako oćeš, promovišeš sebe...i pritom imaš generalno pozitivnu reakciju Vukajlijaša (ne mogu vas prepoznam jebeno), pitomu, drugarsku.

    Ti, lik koji se sprdao sa terminalnom bolesti supruge jednog autora ovde. Ok?

  4. I onda dodje ekipa “prov reme i prof” sa namerom da sve to usere?

  5. sta ce ti klipovi maestro sta mislis da postigens sa tim?jel te kes motivira ili slava.ja nemam pojma sto bi neko snimao klipove.jedino ako hoce da prenese znanje,ja imam u planu da napravim neke karate tutorijale.prvi klip istorija i nastanak karatea a onda od pocetnika do profesionalca, temeljno ucenje karatea

  6. Ne brate, jedino ti možeš da usereš sve ovo. Msm meni je svejedno, ali ae delovalo mi ok kao modu malo da živne forum, tu si svaki dan, ipak doprinosiš. Samo iznosim svoji lični stav o tvom neokej ponašanju, to je sve. I ne zaboravljam.

  7. Može kao short da se napravi, s tim da nakon te scene izvlačenja, devojka poziva nežnog crnca na kafu da mu se zahvali, a posle neki soft da padne i da se tako lepo zaokruži priča i da ima finu poruku

  8. i to naravno skroz besplatno ljudi nece morati da se pretplacuju za moj kanal.mislim da ce mi trebati oko 50 klipova od po 2 sata

  9. Маестро ♦
    I onda dodje ekipa “prov reme i prof” sa namerom da sve to usere?

    ukrali su ti temu i zablistali pa ti sad vidi

  10. Какво магаре јбт. Од блата ћеш прова правити

  11. Nas 20 jebeno je ovde imalo dobru sprdnju drugarsku atmofseru. Tilmo je pokusao malo to da minira ali njega niko je jebe 2% ovde tako da ko da i nije. Prov je malo krenuo da sili tu s nekim pricama, pokusavao da se nametne nesto usiljeno,
    zamisljao je da cu da slusam njega i njegove ideje itd, sto ja svakako nisam ni planirao ali nisam hteo da budem nepristojan. Kad je preterao rekao sam mu da nije pozeljan. I sad on jedan sto nije pozeljan morao je da dovede dezurne policajce kosmopolitu i tebe i remea mog wannabe neprijatelja broj 1 na sajtu, da pokusate da ugasite ovu pricu. To je ono sto se desilo. A sad pustite nas 20 da blejimo ovde i dalje u opustenoj atmosferi. Samo kvarite to svojoj kiseloscu

  12. nisam pratio temu sutra cu da procitam svih 30str pa cu da vam kazem sta da radite

  13. Ne moram ga praviti od blata, samo ukratim stipu mesica i momcila krajisnika i rodi se mali prov opet

  14. Ajde ovako. Ja sam prvi Maestra hteo da nađem zarad telesnih povreda više ne znam ni zbog čega, imao je katastrofalne momente ovde al ovo što vi radite čoporativno je teško sranje i ja kad god vidim to imam neku lampicu koja se upali nemojte biti pičke jebene. U ajde da seremo po čoveku sad. Neće da ga Prov savetuje neće, ne voli Tilma ne voli koga boli kurac šta se kačite. Niko od vas ne smatra Maestra familijom da će njegov neuspeh da vas pogodi. Ok krenuo je odavde aplauz za hrabrost odskočna daska i to je to ako uspe do jaja ako ne uspe boli nas kurac nemojte da mrcvarite čoveka koji leži na zemlji tipa

  15. kad nekima mora da se crta ko vlada objasnjavanjem
    rosoneri
    kuzman
    ollanik
    ombre
    pancera
    clannad
    petar pan pezos
    ajax
    boxer
    pseto88
    kbo
    los tenor
    mabncester
    papet master
    zyclon
    luks
    trosarinac
    zhajk
    roki bilboa
    elektricar
    grok grok
    shomy23
    marko
    mickey savage
    lemaja
    milica
    mylyca
    dzonovan
    fejd
    dionisyo
    dankan ferguson
    bushido
    deky aod
    nash bridzes
    riha disident
    stevan
    radjard kuplung
    dzela
    tandrcak
    leprikon

    jesi ti svestan ovih prebolesnih imena,deckitj,ili moram jos neku reakciju da ti shaljem

  16. ne stajem ni na ciju stranu ne znam ni o cemu se radi samo znam da prov i reme imaju slifa za taj vid umetnosti, i ja sa njima naravno a ima nas jos da ne nabrajam sve.tako da, ako neko od nas kritikuje film ili video onda to ne treba ignorisati

  17. Dilane tebe i paninara i Prištevca nema ha ha ha

  18. Ali zato ima panćere

  19. desava se da neko od nas pogresi, pomucen um od problema, umor itd ima gomila faktora koji mogu da dovedu do greske u proceni.ne kazem da mi ne gresimo.svako gresi

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.