Prijava

Vozim ne mogu da tražim post al pročitao sam juče jbt nemoj da se zajebavamo
Samo je napisao staloženo što sam mu ja zamerio

mojne da vozis i kucas na forumu koji ti kurac

Dok voziš parkiraj telefon ;)

Automatik je, nema šaltovanja pa desna ruka slobodna

kakav je to nelol voziti automatika.
pao si u mojim ocima

Pa nije koriscenje telefona zabranjeno samo da bi mogao neometano da šaltaš

Sede nađi mi sa manuelnim ja cu da kupim odma

Serem jbg automatik pojedinih modela je do jaja i navikao sam i lakse je i sve
Nije da nisam pljuvao automatika ranije

jel ova netrpeljivost maestra prema profu se vuce od onda kad se cini mi se maestro nesto napusavao sa remeom, pa uleteo sosidz i spustio nesto remea, a maestro bio kao hahahahahah to prove, a prov mu odg nesto tipa ''ne zanosi se da smo drugari aj pali nisi mi ni najmanje simpatican ovde''....ili ova netrpeljivost ide i od pre?

Нисам ја ту учествовао Пез ♥ Али се сећам догађаја, само се не сећам ко су били актери мимо Сосиџа.

Hahahah
Zaboravljamo takve stvari posle se pitamo što nam se desio Jasenovac

Valjda se iznervirao jer se namece kao menadzer?

uhh pez, kompleksna je to tema, ali odgovoricu najiskrenije sto mogu.

Sto se tice prova, eto dobro si naveo taj primer, ogradio se od mene kako mu ja nisam simpatican, i ispao kul u ocima nekih vukajlijasa, ja jbg sta cu, iskuliram.

Godinu dana nakon toga ja se na ovoj temi ogradim od njega, da mi njegovo misljenje ne znaci aplosutno nista, on se uvredi do koske, i jos ja najebem od drugih vukajlijasa jer sam se tako poneo prema njemu. Dupli standardi jbg.

Ali za tog prova npr makar imam neku pretstavu kako izgleda, jer sam video sliku.

Za Remea apsolutno nemam pretstavu. Zamisljam ga kao nekog sto je pre bio metalika i posto je blam sad biti metalika lik je vrvt neki hipster tako nesto. Mozda gresim jbg, mozda je Reme neki prejeben igrac, veliki jebac, najkul lik ovde ili tako nesto, ali premalo znam o njemu da bih mogao da sudim.

Za Profa isto ne znam nista, jedino je proturio nesto da mu je zena neka glumica poznata, ne znam jel to ozb ili sprdnja ali kontam da je neki streberko od 40 godina klasicni, bez uvrede.

brate ima tema stara fotografije vukajlijasa. kacili smo svi slike tad, mada kontam da se sad ne moze otvoriti nijedna.
ne znam zasto imas taj trip da si se ti slobodno razotkrio odje a da su svi ostali sakriveni iza nekog vela tajni.
i zasto ti je uopste bitno da vidis kako neko izgleda da bi mogao da sudis o njemu?

Bukvalno Maestro jedina glava odavde koja ne zna kako izgledam, haha

Skoro da sam na sekund razmislio da mu šibnem sliku.

ne znam zasto imas taj trip da si se ti slobodno razotkrio odje a da su svi ostali sakriveni iza nekog vela tajni.

ne sedplaste nisam to rekao, samo jednostavno ne znam kako izgleda Reme, niti znam dovoljno o njemu da bih sudio o njemu

i zasto ti je uopste bitno da vidis kako neko izgleda da bi mogao da sudis o njemu?

svidelo se to nekome ili ne ali dosta govori o coveku izgled

Jes ta tema bila dobra kad je Sed okačio sliku s kozom al smo se smijali XD