Prijava

Podržimo ih ovakvim klipovima, jer one zaslužuju ravnopravnost!

Ovde je udarila vozača a on nju nije dok je vozila..

https://youtu.be/-0R39CKwhd0

Хахах драго ми је што је и овај ВИТЕЗ бохорових физичких карактеристика, добио преко њушке од братине

Ovde je ravnopravnost počinje oko 1:01, do taj je miškarac u podređenom položaju. :(

https://youtu.be/7wQFNYicbd8

Kakav kompleksas I nejebac treba da budes da ti budu zanimljivi klipovi gde likovi nabadaju ribe aperkatima ja evo ne znam

nije kao da nisu zasluzile (bar ovaj prvi video ove ostale me mrzi da gledam) ali opet cudan povod da se otvori tema slazem se i za gumbijem i sa otvaracem teme

Kakav kompleksas I nejebac treba da budes da ti budu zanimljivi klipovi gde likovi nabadaju ribe aperkatima ja evo ne znam

+1

ovo u prvom klipu se ne moze ni zenom nazvati a da ti se jezik ne saplete prilikom izgovora.

"Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega."

Psiholog | 20. Februar 2011.

zena nikad, ali NIKAD ne sme ni u trenutku sekunde da pomisli da digne ruku na muskarca....dokle god se budu pridrzavale toga muskarac nikad ne sme da digne ruku na zensko.
Ostalo mogu da zajebu sve price o kavaljerstvu i tim sranjima.....prisustvovao sam milion scena gde se zensko osili ko najgori sadista kad vidi da joj musko ne vraca pa udara ga sve snage....ili kad se vode time da ih musko nece udariti pa koriste to.

u ovom prvom klipu tacno se vidi kako ova debela kad prvi put udari kao samar ovom liku, kako to bojazljivo, ''ispitivacki'' uradi da vidi reakciju....onda kad je videla da joj nije vraceno prvi put samo joj pogledajte govor tela do sledeceg njenog napada, hod, drzanje ruku itd....tacno se vidi da je pomislila ili da je se boji ili da je sigurno jaca cim joj ne vraca itd itd....onda zestoko osvestavanje pesnicom u vugla

CHU STAAWHPEEED NIGGHA UGA BOOGA

ово једва да има спољашње одлике жене матори, понаша се као затвореник кримос са фондом речи 200.

реално пезосе.

upravo to.
ova iz prvog klipa da nasrne na mene recimo borba bi bila neravnopravna prema meni lolo jedno kategorija i po iznad sigurno.

хаха овај јала корели се мало занео врв, а и возач је претеро са аперкатом, мада га је ваљда у вожњи ударила.

најреалнији је овај високи у ментроу са овом неандерталком.

nece nijednoj zeni otpasti glava od samara ako zasluzi, to je osetljiva tema zato sto postoji u srbiji dosta slucajeva sa nasiljem u porodici ali ne vidim ako zensko napadne nekoga zasto ne moze jednu da dobije preko usta da se smiri kad je vec nisu vaspitali da ne pokusava da se bije sa nekim ko je 50 kila tezi od nje i ne place kad vidi smrdibubu