Prijava

al kolko ima riba koje su npr tako vece za ribe, npr 180 i onako pojake su dosta.....al ne kapiraju DA SU POJAKE za zensko....i da musko makar bio nizi i za glavu od nje verovatno je fizicki dva puta snazniji....ove kretenuse sto imaju po 30 kila manje od lika pa kao hoce da se tuce sa njim necu ni da komentarisem....mada ih 90% udara jer su ubedjene da im nece biti vraceno...
al kazem uzivo sam dosta puta gledao kad krenu da udaraju, a mentol ne vraca i ne brani se, postanu jebene sadistkinje....ne treba sad bas da joj radis poluge ili da se rves sa njom, al opalis joj samarcinu u trenutku se otrezni

Ovde bih se baš složio sa Pezosem. Meni je moja devojka dva puta udarila šamar, jednom sam bio kriv jednom ne ali nebitno ništa se ne rešava batinama XD
Oba puta sam joj vratio refleksno u sekundi dok još nije vratila ruku fazon sad da me pitaš ne bih joj vratio iz ove pozicije jer ne bi ona nastavila dalje to joj je bio vrhunac histerije ali druže u sekundi se od uzvraćenog šamara osvesti. Promena grimasa na licu pogled stav sve se promeni u deliću sekunde, bude par sekundi neprijatne tišine i onda krene da plače. Oba puta su se seksom ispeglala nakom 10 min
Inače sam na ženske suze slab baš ko pička neka mala

kladim se da na primer mala vidra je tip ribe koja je bas u tom fazonu kao aimen treba muskarcina od 2 metra i 120 kila ja ove malesne nosim u zubima aj kad bi mu spucala samar ne bi mu bilo dobro

Ja se nekih zena plasim u smislu sta su spremne da urade,takve su uglavnom ruzne ali deluju spremno da te ubiju na spavanju.

MultiChipmunkED
манијак мислим да хоће да те јебе

Plus jedan

Jesi me čujo xD Pozajmljivanje para je djavolja rabota.

Boh ti si 2:2 sa svojom boli te kurac, ova moja se ponasa ko da mi je mama a ja da imam 8 godina fazon, udari mi samar kad prdnem ili kad kazem za neku njenu drugaricu da je dobra picka.

Ja ne znam kako ovom čoveku sa snimka nije kvrcnulo da razbije prozor na kolima i pokolje ih parčetom stakla

Ne mogu ja da udaram zene, mogu da se izderem, da kaze da joj jebem mater, da je odgurnem u predelu lica ko onaj voditelj, ali da pribijem samarcinu ne mogu. A treba nekad i to. Prvi put kad zena pokaze neke znake agresije, fizicki te napadne moras joj zviznuti jednu uz usi, posle vise nikad neces morati. A posle je svakako kasno

realno, imas zene koje bi pretukle svakog ovde. i nasuprot misljenju sad da izgledaju kao muskarci, uglavnom ne izgledaju, nego neki kontakt sport makljaju celog zivota i onda jebi ga, od prosecnog muskarca jace.

mada, nikad nisam video tako neku da se kurci bez razloga. obicno je profil sto se kurci 1.50 i 35kg. ko sto mali kucici jedino laju i ujedaju.

ovaj lik bas ima facu za udariti. odaje taj neki vajb koji treba tuci.

https://www.youtube.com/watch?v=mb0QwC9Poao
ovo recimo po mom misljenju nije u redu nikako koliki god je retard ova jelena, cista agresija nad nekim kad se ti zaleces da udaris prvi

kladim se da na primer mala vidra je tip ribe koja je bas u tom fazonu kao aimen treba muskarcina od 2 metra i 120 kila ja ove malesne nosim u zubima aj kad bi mu spucala samar ne bi mu bilo dobro

U proseku muško ima valjda 60% više snage u gornjem delu tela (neka me ispravi neko ako grešim za brojku)

https://www.youtube.com/watch?v=N5xAK6G3LoU

hahah eto, i ovo je bukvalno najsnaznija zena koja hoda zemljom i oderu je obicni likovi....a kako kad nije mogla da istrpi sto gubi pa se pomogne drugom rukom xd