Prijava

Apsolutno im treba vratiti ali osecati zadovoljstvo kad gledas ovakve klipove mirise na zestoke komplekse

pa ja osecam zadovoljstvo kad vidim debelu kurvu kako dobija preko picke jer joj je neki lajf kouc rekao da moze sve isto kao muskarac
treba li da me bude stid zbog toga?

Pa verovatno ali ne znam nisam ja lajf kouc lol, samo mi bazdi na frustracije prema zenama i nejebicu

ne znam brate ja 8 minuta posle jebanja da pogledam ovaj video gde debela nasrce i dobija preko zubala isto bih se osecao kao i kad ne bih jebao nikad, mada ne znam kakvi su tudji psiholoski profili, po mom misljenju je opravdano osecati se ispunjeno jer svako ko vrsi agresiju i biva vracen na svoje mesto je bar naucio da postoji neko kome je dosta sranja
nije bitno ni toliko da li je zena, nego ovo sto pezos objasnjava i ono vec poznato NIKAD ne treba dici ruku na zenu, pa sta da je pustis da te uhvati u kragnu dok te lik sutira ne razumem

Kazem da treba vratiti zeni ako pretera, ne bas fazon ako ti lupi samar jer si joj jebao sestru ali kontas. Samo mi je fetisizacija toga bizarna onako bas

гамби воли своје жене

ja nikad u zivotu nisam udario zensko sem sestre jednom kad sam je prevrnuo jer mi je izrucila litar koka kole na glavu jer sam joj prebacio ami g show jebiga

Ma ne dirajte Gambija, njega i Žajka čovek ne mora da razume, ali mora da ih podrži. Xd

Ko ne bije zene,taj nije muskarac.

ti si to ocenio svojim velikim znanjem?

Mnogo mrzim kad žensko udari muškarca kad ovaj kaže nešto što joj se ne dopada, makar to bilo i poluozbiljno ili u šali.
Prvo omalovažava te. Koristi tvoju dobru volju da se kurči i glumi loodilo.
Drugo, glupača nije svesna da ako je pukneš usraćeš joj se u život. Nisu svesne kolika je disporoporcija u snazi između polova. Ne možeš ti mene nikad da osamaris tolko kolko ja tebe mogu da rgnem psnicom. Ne znam šta izigrava.

Samo se uozbiljim u takvim situacijama i kažem da me ne udara jer ja nju ne udaram.

eo mene danas jedna promoterka lepuškasta zgodnjikava 2x udarila i rame i to polujako ono žensko, a znamo se jedva dva sata, mislim udarala me na neke moje doskočice lol kao ono, jaoooo budalo jedna direks tups u rame, ja kao škk ženska me udaraš si luda, ona ma jok ja tako volim ponekad, ono daj iskuliraj se devojko ajd da je znam par godina i to ali nee, pa tek drugi put kad me odalamila liiii, al eto razmenili smo fejsbukove pa ću da je iscimam verovatno da se vidimo što da ne

To I ja mislim da je dobra reakcija mister, a ako ponovi legitimno je da dobije preko usta

ko prica o tom zajebantskom udaranju govorimo o jurisanju zene na muskarca sa cistom namerom da ga fizicki nadjaca i potom mu kaze kako je picka ne moze ni zenu da prebije ili slicno

манијак мислим да хоће да те јебе

Secam se ovog klipa sa Afromenom LOL,kako je slozio ko slinu,ko je jebe kad ometa umetnika dok stvara svoju umetnost,ne smes takve dirati u tim trenucima ko sto ni kera dok jede.

Njegova je ona pesma ,,Because i got high,because i get high,lalalala,, secam se njega on je pre bio reper nesto na foru Ajs Nigrutina.

hahahahahhahaahhaahahahahaha