Prijava

Hahah, ali Tilmo je klasični Mihailo Alić onaj, kontam da mu žena nabije nerazvezeni kulen u rč kad joj nešto nije po volji, dok on onako molećivo i sa osećajem krivice gleda kao pokisao ker koji je razbio baštenskog patuljka.
Jer generalno, ova količina jurcanja po netu za klipovima gde neko potegne aperkat na histeričnu lujku samo tako može da se objasni.

Daj sliku tankog vrata da pokažeš ozbiljnost

Koja beše to tema gde je ovaj glupko kačio sliku da pokaže da nema tanak vrat lol

Nešto beše tuča on i bohor? Ne mogu da se setim sad.

Bombi kačio sliku trenerke vga kamerom, ovaj kačio sliku da dokaže da nema tanak vrat haha, pored njih džoplinka što je na četu navukli da slika sise i maestro sa slikom kite su još i normalni lol.

Al koja to tema beše gde je ovaj slikao vrat. Nikako ne mogu da je nađem?

Ahahaha vrat, jebeno hahaha

Dobro.

Nego dajte tu temu, bila je vrhunac vukajlije i zadnje vreme. Napušavanje max level, brojanje kurčeva koje je jedna autorka primila, intrige, zavere, daj daj daj.

https://i.gyazo.com/3f7ead29cac9e4049012697a3ceb9c0a.png
mislim da je to bilo na ovoj temi ali je neko uklonio skroz

Lord od tankog vrata molio kajzena da obriše celu temu jbt haha

ne znam ja sta je samo kazem gde je bila slika

Hahahahah de si Tilmo? Što histerišeš lepi?

Je l' se držite zajedno ti i Boh, ti slikaš maloletnicama dupe, ovaj progoni žene po forumu, dobar ste tim. Lolek i Bolek jebeni.

Realno Cilmo izpizdeo na poslednjoj stranici. Izgleda ga ubo u zicu.

Vas dvojica poslednje što treba da pominjete su slike lol

i ne pominjem nikakvu sliku kažem da si izludeo

Jesam.

Sreća da vas dvojica niste, inače bi mi kačili slike ovde da dokažete suprotno. Xd