Prijava

А није неки захтјев вала. Исти им курац је ли жив Бољо или Берлиоз, с тим да Бољо има чак и вишу листу преступа.

Ja ipak mislim da će od svega samo taj Alchajmer da ti bude banovan i to je to

Сад си показао да од историје знаш само годину Маричке и Косовске битке, Бохоре. А и то је дискутабилно.

Pročitah zadnjih 15 strana, bilo je epski definitivno :D

Za ovo znam, ja sam omasio te postove gde je kenjao, vec su bili obrisani. Papet mi je posle prepricao. Vec je bila legla stvar sa lovom, pa sam koliko toliko iskulirao, ali bilo je ljudi oko mene koji su se angazovali oko skupljanja novca, pa su pratili temu preko mene. Oni su bili u psetovom fazonu, jedva sam ih iskulirao da ne krenu da ga traze. Ovo sada prvi put javno iznosim. Jedan radi za "sluzbu" i uputio sam ga u pricu ako bude frke sa vizama ili papirologijom, cisto preventive radi. Lik sa izrazenim patriotskim i cojskim nacinom razmisljanja koji je i sam dao kintu. Zadesilo se da kada sam dobio priv od Papeta bude sa mnom i procita poruku. Ozbiljno je bio u fazonu da ga nadje preko IP adrese, pa da mu bane na vrata "sa dvojicom jakih i ogranicenih ko balkon". A bio je tako u mogucnosti. Jedva sam ga smirio.

Ja ne znam koji je tebi maestro kurac. Ne volim da se prepucavam sa ljudima niti da kenjam po forumu, ali nekad budes skroz OK, ali najcesce imas te retardirane ispade.

LOL

Jel ovo istina ili se zajebavas?

Istina brate. Ako se dobro secam na temi gde se skupljala pomoc sam pitao da li da mu trejsujemo IP pa da mu zvonimo. Napisao sam to dok sam sedeo sa ovim. Srecom samo se jedan odazvao kao ajmo, zajebancija. Mislim rasni ili tako neko. Ovaj ozbiljno bio u fazonu da ide. Malo je lud lik, iskreno. Ali dobar covek.

E ljudi mislim da sad mogu spokojno da odem sa sajta. Ja sam svoju misiju obavio haha

Kaješ se što nisi otišao?

Za ovih 19 sati se svašta desilo u tvom životu. Lol

I da mu je mali baš, cikara je naš

Pa ja ga ne bih baš svojatao.

Nego, ako je ono normalan penis. Moj je onda iznadprosečan.

Deblji i duži je od njegovog ako mogu da primetim. Ima i veći tonus mnogo.

E sad, na stranu to. Meni se stablo kurca širi kod glavića, kao strela al masivna.

Je l' normalno da maestru kurac bude onako valjkaste forme sa istim prečnikom od korena do glavića.

Vukajlija je sjajna zato sto na svu bedu koja se desila dodje Tilmo da kaze kako ima vecu kurceganju hahah
Gospodin

Brate ovaj tilmo hahahahah

Jedan sjajan momenta je promakao što se ne sme desiti
Sinoć Maestro kači sam drugu sliku da pojasni s njom ono što priča Reme u fazonu vidi jadnika haha sam kači sliku
Dupli jebeni nalog tipa neko19492 napiše mu Reme vidi vrat kolicni ti je u roku od odma kači sliku iz šanka da pokaže kako nije hahah
Alo bre šta je s mozgom na Vukajliji si 10 godina jebeno

Prove da li sam u pravu za ovo?

Sjajni momenat je što reme traži da se obrišu fotke sa njegovim tankim vratom.

Ne trazi reme nista Thilmo, ne izmisljaj. Hteo je od teme da napravi sprdnju, cak je i rekao da se napravi Vukajliia oktagon, ali jbg sve je to zapalo u peti plan zbog svih ovih drama.
Thilmo nije lepo lagati.

Ahaha ali presurovi su vukajlijaši i najmanju fizičku nepravilnost primete i usmere protiv tebe. Pencil dick maestro sa man boobs i thin neck reme hahahah a ono dva lika najobičnija