Prijava

Pa zar nisu danas in baki prase, janko, choda itd itd...

Овај аутиста је за клинчадију што се пали на тегове. То је посебна и многобројна сорта

Mali Mario je redak primerak netransfera od tih jutjubera silnih

Mali Mario je redak primerak netransfera od tih jutjubera silnih

Istina buraz, a svi smo ga zamišljali kao zaostalog jer je albino

Verovatno nije taj albino nego neki drugi,nego su toliko retki da svakog mladog albina kojeg vidis mislis da je on :D
A pravi albini mislim a su crnci samo bela koza,tj imaju crnacke karakteristike tela i pripadaju crnackoj rasi.

I zive tamo u predelima Zambija,Zimbave,Tanzanija,Juzna Afrika gde ih spaljuju bukvalno crnci.

Мени је и даље пријатнија појава од оног Баке Прасета, Јанка, Муђе и осталих новијих јутјубера

Колико се клинчадија веже за јутјуб каријеру па ово је шоу. Фукса Зизу бар има јасан план да згрне паре на рачун малих напаљеника али остатак је ту да задовољава его и прави неки успјех овим путем кад су већ неупотребљиви у свакој другој нормалној сфери живота. Малиша са главом облика кенгуровог муда би сиг(сиг) данима ронио сузе у мајчином наручју да му Жужу скине канал због овог рентовања.

Da l su ga klinci prozivali da je produžavao noge a da nije imao saobraćajku hahaha

https://youtu.be/mx1gZGGf28c

A onda ih zvao njegov advokat da uklone klipove lolo

Produzavao noge hahahahahhahaha. Au jebote, koliko on nije zdrav s glavom.

Па и требао је да зове. Да зна мутава клинчадија да не може да клевеће с оваквим стварима, мало је болесно.

Al produžavanje nogu spada u estetsku hirurgiju. Neki vojni girurg iz Niša je operisao hiljade kineza i tih žutih da im produži noge za oar centimetara, tj da budu viši.

Tako da u tim prozickama da je produžavao noge nema ničeg bolesnog.

Болесно је то што негирају да је био у болници након што га је лик покосио аутом и ту истину замијењују причом о операцији за продужавање ногу. Никша Жужу ми је најљигавија појава Јутјуба али не бих га никада прозивао на такав начин јер је дебилно. Ако оће да га изнервирају нек укажу на његову нарцисоидност и мањак памети а не да измишљају приче.

To je jutub zajednica čoveče, svi se prozivaju. Niksa navukao decu na kocku na lažnom sajtu lolo.